#65916
بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين
اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما


:احمد مراد ابا میکائیل ع فرمودند
ویروس کرونا اهل باطل و حوزه هایشان و طرح هایشان و دین مردودشان را رسوا کرد، و اینکه آنها به چه شکل مردمان خام و ساده لوح را با دروغ هایشان فریب می‌دهند، آنها خانه های خدا را بسته اند و از نماز خواندن جلوگیری کرده اند، و ضریح های اهل بیت ع را که آنان مردم را برای طلب شفا و رِزق به زیارت ایشان ع دعوت می‌کردند بسته اند. و امروز آنان به آن الکل طِبی میزنند، از ترس آنکه ویروس از دیواره های آن به مردم منتقل شود. چه منافقان و دروغگویانی شما هستید!
یک ویروس که برای دیده شدن باید ده ها بار در زیر میکروسکوپ بزرگ شود، دروغ و مردود بودن شما را و اینکه به چه شکل عاجز شدید را نشان داده است.
آیا خامنه ای ادعا نمیکند که نماینده (نائب) امام مهدی ع است؟ آیا شما نمی‌گویید که مراجع نماینده های امام مهدی ع هستند؟ پس چرا آنها از ایشان ع درخواست درمان را نمیکنند؟
امام احمد الحسن ع، فرستاده و وصی امام مهدی ع، به رغم حسادت حسودان، اعلام میکنند که آماده هستند تا درمان این ویروس کرونا را به شما بدهند، به شرطی که یکی از این دو تن، سیستانی یا خامنه‌ای، آن را به صورت عمومی درخواست کند. و سپس درمان (ویروس کرونا) در اختیار تمام دنیا قرار خواهد گرفت، از خانه های تان و در طی یک ساعت.
و من میدانم که بعضی خواهند گفت`` احمد الحسن چگونه میتواند امام باشد و درمان را داشته باشد و برای مردم شرط بگذارد، و اهمیتی ندهد که آیا آنها می‌میرند یا با ترس زندگی میکنند و یا شبیه به آن`` من به هر کسی که چنین چیزی میگوید و به ما اعتراض می‌کند می‌گویم.... بروید و کمی زحمت بکشید و بخوانید آنچه را که اهل بیت ع فرموده‌اند، در مورد این حادثه و موارد مشابه آن که در قبل با پیامبران و رسولان و اهل بیت ع رخ داده است

``خداوندا شاهد باش که من رساندم``
خدمتگزار (خادم) احمد مرادصفحه رسمی فیسبوک احمد مراد ابا میکائیل ع
https://www.facebook.com/AhmedMorad10313/
#65925

بیانیه ای مهم به تمام مردم زمین
امام احمد الحسن ع آشکار کردند که تعداد رسمی مبتلایان به کرونا و تعداد مرگ و میر مربوط به آن در سراسر دنیا اشتباه هستند
قائم آل محمد، امام احمد الحسن ع آشکار کردند که تعداد حقیقی افراد مبتلا به کرونا در سراسر جهان امروز تقریبا ۱۵۰ میلیون نفر است و نه ۱ میلیون نفر به آن شکل که آنان ادعا میکنند.
تعداد حقیقی مرگ و میر ناشی از کرونا، ۳ میلیون نفر است و نه ۵۰ هزار نفر به آن شکل که آنان ادعا میکنند
اینها ارقام حقیقی ویروس کرونا و مرگ و میر ناشی از آن در جهان هستند که توسط قائم آل محمد ع در ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ (۳ آپریل ۲۰۲۰) آشکار شدند و آنها سرعت بسیار زیاد شیوع ویروس را نشان میدهند، بر خلاف چیزی که کسانی که حاکمان (حکومت ها) نامیده میشوند سعی در پنهان کردند آن را دارند.
و برای اولین بار امام احمد الحسن ع حقیقتی شوکه کننده در مورد این ویروس را آشکار کردند.
آنانی که گفته شده است که بهبود یافته اند، گروهی از آنان خواهند مرد و گروه دیگر در مغز و سیستم عصبی به خاطر بیماری تحت تاثیر قرار خواهند گرفت و آنها نیز خواهند مرد. در نهایت اکثر آنانی که از بیماری بهبود یافته اند در اثر بیماری خواهند مرد.
بیدار شوید ای خفتگان بیدار شوید ای مردگان
این حکومت ها در حال فریب دادن شما هستند، آنها و کسانی که علمای دینی نامیده میشوند، عاجزانه ایستادند، ارتش ها و سلاح های پر ابهتشان سودی به آنان نمی‌رسانند، غرور و تکبر آنان و خدو انداختن در صورت هر فرد ضعیفی برای آنان این عذاب الهی را آورد


https://youtu.be/reB8LPe4aMc
#65926

هشدار به عذابی در آینده نزدیک


ابا صادق ع فرمودند که امام احمد الحسن ص فرمودند: حکومت ها خواهان مرگ سالمندان هستند و به این علت است که آنها تقریبا در حال استفاده کردن از این موضوع به عنوان فرصتی برای خلاص شدن از آنها هستند، زیرا آنها (حکومت ها) آنان را بدون نفع در نظر میگیرند، اما الله به زودی آنان را به عذابی دچار میکند که هیچکسی نمیتواند مردم را (از آن) خلاص کند مگر سالمندان و افراد مسن.... زیرا که آنها پست هستند، آنها به این راه کثیف فکر کردند، و آنها رحمی ندارند، اگر آنها ذره ای رحمت و انسانیت داشتند، آن کار را انجام نمیدانند
#65931

هشدار به عذابی در آینده نزدیک


:احمد مراد ابا میکائیل ع فرمودند

برای اولین بار در تاریخ، فروشنده به خریدار پول می پردازد
ویروس کرونا، یکی از کوچک ترین مخلوقات خداوند عز و جل غرور شما را ذلیل کرده است.. ای مردم همچنان به شما میگویم آنچه که در پیش رو است بزرگتر و کشنده تر است

For the first time in history, the seller pays the buyer.
#coronavirus, one of the smallest creatures of God, has humiliated your pride. O People, I still tell you the next is greater and more destructive.

المرة الوحيدة في تاريخ #الدنيا البائع يدفع للشاري
#فايروس_كورونا اصغر مخلوقات الله {عز وجل} أذلكم أذل كبريائكم .. أيها الخلق ما زلت اقول لكم القادم اعظم وأشد فتكاً
#الخادم_أبا_ميكائيل

Image
https://www.facebook.com/AhmedMorad1031 ... 2142635719
Q- Le Mahdi dans le Coran.

Salam, Les Mahdis sont les Rappels. Q-31. No[…]

N- Nostradamus.

Salam, Lecture révélatrice des Livres. N-11.[…]