بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين
اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا

https://www.youtube.com/watch?v=BFTtaaOdYnk

آدرس پوشه به اشتراک گذاشته شده ی دراپ باکس
https://www.dropbox.com/sh/g2ikjv0djwxkcbt/AAAf-yClX7J7gltJTUUCK2YQa?dl=0

آدرس پوشه دوم به اشتراک گذاشته شده ی دراپ باکس
https://www.dropbox.com/sh/1ykcba5d4np2 ... UT2oa?dl=0

متن ویدیو

جنگ پلیدانه ی علماء علیه قائم ، احمد الحسن ع

از خدا بترسید ای مردم
از خدا بترسید

ای خدا! از ضعفم ، اندک بودن یاریم و تحقیر شدنم توسط مردم به تو شکایت میکنم. ای تو مهربانترین کسانی که مهربانند

تو پروردگار ضعیفانی ، و تو پروردگار منی

مرا به چه کسی سپرده ای؟

به فردی دور که مرا با دشمنی میپذیرد؟ یا به دشمنی که تو به او توانایی بر امور من را بخشیده ای؟

تا جایی که تو از من خشمگین نباشی ، برای من فرقی نمیکند

نیکی تو از تسکینی گرانبها تر برای من است. به نور وجه ات پناه میبرم که با آن تمام تاریکی ها دفع شده‌اند و تمام امور این دنیا و آخرت به درستی قرار گرفته‌اند

تا که خشم و ناخشنودی ات بر من نازل نشود

من خشنودی و رضایت تو را میخواهم تا که خشنود گردی

و هیچ نیرو و توانی نیست مگر به خواست خدا - لا حول ولا قوة الا بالله

آری، اين روبرو شدن من، سخت تر از روبرو شدن جدم رسول خدا با بتهاى قريش است، زيرا كه آن بتها از سنگ بودند، وليكن این بتهائى كه من امروز با آنها روبرو مى شوم بتهائى هستند كه لباس رسول خدا را پوشيده اند و خود را شبیه به حاملان قرآن کرده اند، و ادعاى نيابت عام از امام (ع) را دارند، بتهائى كه وارثان دشمنان انبياء و مرسلين هستند، و مى دانند كه چگونه قرآنها را بالاى نيزه ها سر کنندتا لشكر على (ع)را شکست دهند، ولى نمی دانند كه هيچ قدرتى نيست مگر به خواست خداوند

و خدا را شكر كه تنها نيستم، بلكه عده ای از مؤمنین با من هستند. براى من افتخار و شرفى است كه خادم آنها باشم، حق را در سينه ى خود حمل كردند و به سوى خدا و به سوى نور رفتند، و راضى نمى شوند مگر به نورى كه ذره ای تاريكى در آن نباشد.

{سرگذشت نوح را بر آنها بخوان در آن هنگام كه به قوم خود گفت: اى قوم من، اگر تذكرات من نسبت به آيات الهى، بر شما سنگين و غير قابل تحمل است، هر كار از دستتان ساخته است بكنيد. من بر خدا توكل كرده ‏ام. فكر خود،و قدرت معبودهايتان را جمع كنيد، سپس هيچ چيز بر شما پوشيده نماند (تمام جوانبكارتان را بنگريد) سپس به حيات من پايان دهيد، و لحظه‏ اى مهلتم ندهيد اماتوانايى نداريد} يونس: 71

پس اراده ى خداوند اينگونه خواهد بود، همانطور كه همیشه بوده است: طغيانگران پيروز گردند، و رسولان و فرستادگان و مؤمنان به قتل برسند. پس ما براى دنيا خلق نشده ايم بلكه براى آخرت خلق شده ايم. پروردگارا اگر اين تو را راضى مى كند پس بگير تا راضى شوى

یا اینکه اراده ى خداوند اين بار تغيير کرده است تا تمام عالم ببينند، گروهی مستضعف كه چيزى در دست ندارند بجز يقينشان كه هيچ قدرتى نيست مگر به قدرت خداوند، پيروز می شوند، و شرورترين طغیانگرانی كه زمين تا به حال مثل آنها را به خود ندیده است را شكست می دهند

به زودی این علماى بى عمل خواهند گفت، بلكه بعضى از آنها گفتند: سيد احمد الحسن را بكشيد، زیرا كه او عليه علماء سخن مى گويد. بله، عليه علماء سخن مى گويد، زيرا كه مى خواهد سنت رسول خدا را به صورت اول بازگرداند، و اصلاً کدام عالم؟ آنها با كسى كه اندکی از حق را بیاورد مى جنگند، چه رسد به من که امروز تمام حق را آورده ام. سيره ى انبياء و فرستاده گان و سيره ى ائمه و اوصياء، سيره محمد و على(ع)، سيره حسين (ع) و سيره امام مهدى (ع)

بگذارید تا آل محمد (ع) در مورد آزاری که قائم آل محمد (ع) از علماء خواهد دید ، سخن بگویند

و از امام صادق (ع) :“ همانا زمانی که قائم ما قیام میکند او از جهل مردم (جهلی) بسیار شدید تر خواهد دید نسبت به آنچه رسول الله (ص) از جهل در عصر جاهلیت دیده بود.“ پس من گفتم : آن چگونه است؟ او (ع) پاسخ دادند : „ همانا رسول الله (ص) به نزد مردم رفت در حالیکه آنان در حال پرستش سنگها ، صخره ها و تکه‌های چوب و چوب های کنده کاری شده بودند. اما زمانی که قائم ما قیام میکند ، او به نزد مردم می‌رود در حالیکه آنان کتاب خدا را با توجه به تفسیر خودشان تفسیر میکنند ، و هر کدام از آنان از آن علیه او استفاده میکنند. “

لعنت کردن پرچم امام مهدی (ع) پرچم حق

سپس ابو عبدالله (ع) فرمودند : " ای ابو محمد ،به خدا قسم این نه نخ است ، نه ابریشم و نه کتان " پس گفتم : پس از چه است ؟ او (ع) فرمودند : " ازورق های بهشت ، رسول الله (ص) آن را در روز بدر گشود

و سپس آن را بست و به علی (ع) تحویل داد. پس آن با علی (ع) ماند تا اینکه روز بصره فرا رسید ، پس امیر المومنین (ع) آن را بست تا الله برایش آن را گشود. سپس آن را پیچید ، و آن همراه ما است. هیچ کس آن را تا ظهور قائم نخواهد گشود

، پس وقتی او بیاید آن را خواهد گشود ، و هیچ کس در شرق و غرب نخواهد ماند مگر آنکه آن را نفرین خواهد کرد. ترس در جلوی آن به فاصله یک ماه قدم خواهد برداشت و در عقب آن به فاصله ی یک ماه، در راست آن به فاصله ی یک ماه و در چپ آن به فاصله ی یک ماه

هفتاد مرد بر خدا و رسولش دروغ میبندند

و من انتظار یاری و نصرت از علمای دین را ندارم، و چگونه انتظار یاری از آنها را داشته باشم در حاليكه امام صادق (ع) در چندین حدیث تأکید فرموده است، که بسیاری از علماء با زبان و اسلحه به مبارزه با امام مهدی (ع) بر می خيزند.

ولی وقتی که زمام امور به دست امام (ع) اُفتد هفتاد تن از بزرگان آنها و سه هزار تن از پیروانشان را به قتل می رساند.

و چگونه منتظر یاری از جانب آنها باشم در حاليكه امام صادق (ع) می‌فرماید: خدا اين امر را بوسيله ی کسانی پيروز می گرداند که هيچ نصیب و جايگاهی در دین ندارند و هنگامی که امر ما فرا رسد کسی که امروز بت
ها را می پرستد، از ولايتمان خارج می شود؛

و منظور از بت ها همانگونه که امام صادق (ع) می فرمايد: علمای بی عمل هستند. پس در زمان امام صادق (ع) بتهایی وجود نداشت مگر ابو حنیفه و امثال وی.

و همچنين ايشان (ع) می فرمايد: (اگر قائم (ع) خروج کند کسانی که گمان ‌برده می شد از منتظران قائم (ع) هستند از اين امر خارج می شوند و کسانی شبیه خورشید و ماه پرستان وارد اين امر می شوند.) غيبت شیخ نعمانی ص172

و آن کسانی که قائم (ع) را یاری نمی‌ دهند علمای بی عمل هستند، با اينکه مردم از آنها توقع یاری قائم(ع) را دارند

و چگونه از آنها توقع یاری داشته باشم، و ائمه در احادیث روشن ساختند که علت تفرقه امت و شکاف آن همين علماء هستند

از امیر مؤمنان (ع) نقل شده: (ای مالک بن ضمره حال تو چگونه است زمانيکه شیعیان دچار اختلاف می شوند به اين صورت، و انگشتان دو دستش را داخل هم کرد. گفتم: یا امیر مؤمنان خیری در آن زمان نیست

ايشان (ع) فرمود: همه ی خیر در آن زمان است، قائم ما قیام می کند و هفتاد تَن از آنانی که به خدا و پیغمبرش دروغ می بستند را به قتل می رساند سپس خدا مردم را بر یک دین جمع می کند).غیبت شیخ نعمانی.به خدا و رسول خدا دروغ می بندند یعنی علمای بی عمل

در روایتی از امام صادق (ع) می فرماید: (آمدن اين امر(ظهور مهدی (ع)] ممکن نیست در حالیکه فلک نچرخد تا جایی که می‌گویند از دنیا رفته یا به هلاکت رسیده است، و بعضی می گویند: به کدام بیابانی رفته است. گفتم: چرخش فلک چیست؟
ايشان فرمودند: اختلاف میان شیعیان).بحار الأنوار ج52 ص288.

و اين سخنی است که بعضی از علمای شیعه امروز می گویند که پایانی برای غیبت کبری وجود ندارد، و هيچ کس هرگز امام عصر (ع) را نمی‌ بیند. و در حقیقت آنها خواهان ظهور و سپس قيامش نمی‌ باشند

زیرا که ظهورش به معنای پایان مرجعیتشان می ‌باشد، همان مرجعيتی که شیعیان را به اختلاف کشانده و بين آنها جدايی افکنده و آنان را پراکنده نموده است.

شرترین علماء در زیر آسمان

رسول الله (ص) می فرمايند: (زمانی بر امتم می آید که از قرآن باقی نمی ماند مگر ظاهرش و از اسلام باقی نمی ماند مگر اسمش. خود را به آن می‌ نامند در حاليکه دورترین کسان از آنند. مسجدهای آنان آباد است ولی خبری از هدایت در آن نيست.
فقهای آن زمان شرورترین فقهای روی زمين هستند، فتنه از آنها خارج می شود و به خودشان نيز باز می گردد).بحارالأنوار ج52 ص190

غربال و امتحان

ابا جعفر محمد بن علی باقر (ع) فرمودند : (ای جماعتِ شیعه، به هم آمیخته می‌شوید مانند آميخته شدن سرمه در چشم، برای اينکه صاحب سرمه می‌ داند که چه وقت سرمه را به چشم می گذارد ولی نمی ‌داند که سرمه چه وقت از چشمش پاک می‌شود

، پس صبح هنگام کسی از شما خود را داخل شريعت ما می بيند و آنروز را به غروب می رساند در حاليکه از ولايت ما خارج شده است و يا اينکه غروب همراه ما باشد و صبح هنگام از دین و شریعت ما خارج می‌شود). بحار‌الأنوار ج52 ص101، غیبت شیخ نعمانی ص110

ابی بصیر نقل کرد که ابی عبدالله (ع) فرمودند : مردم باید امتحان شوند ، متمایز شوند ، و غربال شوند. و بسیاری مردم از غربال خارج خواهند شد

امام باقر (ع) فرمودند : چه دور! چه دور! گشایش کار ما رخ نخواهد داد تا زمانی که غربال شوید ، سپس غربال شوید ، سپس غربال شوید. تا زمانی که تیرگی زدوده شود ، و خالص باقی بماند

فصل الخطاب از حق احمد الحسن ع

اى مردم، من شما را به نجات دادن خود، از فتنه هاى این علماى بى عمل و گمراه و گمراه كننده دعوت مى كنم، پس به سرگذشت امت‌هاى پیش از خود بنگريد!
آيا هيچ عالم بى عملی را مى يابيد كه پیامبری از پیامبران یا وصیی از اوصیاء را يارى كرده باشد؟
پس تاریخ را دوباره با پیروی تان از علماى بى عمل، و مبارزه با وصى امام مهدی (ع) تكرار نكنيد. همانگونه كه امت‌هاى پيش از شما، از علماى بى عمل پيروى كردند و با اوصياء و انبياى فرستاده شده خود به جنگ برخاستند.

برای یک‌بار هم که شده با خود منصف شوید، و اين سؤال را از خود بپرسيد

آيا قبل از اينكه از علماى آخر الزمان درباره ى وصى امام مهدى (ع) سؤال کنید، از رسول خدا و ائمه درباره علماى آخر الزمان سؤال کرده ايد؟

آيا از قرآن درباره موضع گیری علماء پرسیده اید، که موضع تغییر ناپذیر آنها درهنگام مبعوث شدن انبياء و اوصیاء چیست؟

آيا از قرآن کریم پرسيده ايد، كه چه كسى آتش ابراهيم (ع) را شعله ور كرد؟ و چه كسى خواستار قتل عيسى (ع) شد؟ و چه کسانی با نوح و هود و صالح و شعيب و موسى و يونس و تمامى انبياء و اوصياء جنگيد؟

اگر با خودتان منصف نباشيد و اکنون به اين سؤال پاسخ ندهيد، پس به زودی در آتش جهنم حتماً با اين پاسخ، جواب خواهيد داد: {پروردگارا ما از سران و بزرگان خود اطاعت كرديم پس ما را گمراه ساختند} الأحزاب: 67

و آن‌ها به تاریکی پیوسته خواهند بود تا روز رستاخیز. و سایه ی تاریکی به راه رفتن در جلوی هر نوری ادامه خواهد داد. و تاریکی هرگز بر نور پیروز نخواهند شد تا زمانیکه پروردگاری وجود دارد که نامش "جبار" است
سخنی از حق ، امام احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی
L- La Mère des Cités.

Salam, La jeune fille, mère du Fils de l’homme[…]

بسم الله الرحمن الرحيم والحمد لله رب العالمين […]

Ç- Prière (Çalat).

Salam, Diverses manières de prier. Ç- 2. Tou[…]

M- Deux Messies.

Salam, L’Esprit Christ en Jésus. M-17. Jésus[…]