بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين
اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا

ترجمه متن خواهر پاک و عزیزمان " نورهان القرش "

سلام ، رحمت و برکت خدا بر شما باد

به تمام آن تمسخر کردن ها و به استهزا گرفتن های علم جدید منتشر شده توسط امام احمد الحسن (ع) ، به خصوص دانش جدید منتشر شده در سری ویدیو های جدید پرچم های سیاه مشرقی ، ما به آنها می گوییم: چه چیز باعث شد که این علم را رد کنید و یا به استهزا بگیرید ؟

:ای کسانی که شک کرده اید ، چه چیزی باعث شد که سخن امام علی (ع) را باور کنید ، زمانی که فرمودند

"من بهترین اسم های الله هستم که مردم به آن فرمان داده شدند که با آن دعا کنند ، من نوری هستم که از آن هدایت برگرفته شد ، من صاحب صور هستم ، من کسی هستم که مردمان را از قبر بیرون می آورم ، من صاحب روز رستاخیز هستم ، من همدم نوح هستم و من کسی هستم که او را نجات داد ، من همدم ایوب رنجور هستم و منم که او را شفا داد ، من کسی هستم که بهشت ها را به امر پروردگارم برپا میکنم ، من همدم ابراهیم هستم..." امام علی (ع) چه مدرکی به شما ارائه کردند ، هنگامی که فرمودند من کسی هستم که با موسی (ع) سخن گفتم؟ حتی با وجود آنکه قرآن کریم میفرماید که موسی (ع) با الله صحبت کرد؟

شما و ما هر سخن امام علی (ع) را باور نمودیم ، حتی با وجود اینکه ایشان (ع) برای تک تک سخن هایشان به ما دلیلی ارائه نکردند. پس دلیلی که ما او را باور و
تصدیق نمودیم ، آن است که امام بودن ایشان (ع) به ما و شما ثابت گشته است ، و از آن رو ما تمام سخنان ایشان (ع) را باور و تائید می نمائیم ، حتی اگر نتوانیم آن
.را درک کنیم. این راه محمد (ص) و آل محمد (ع) هست ، یعنی تسلیم امر حجت بودن بعد از شناخت او

آیا اگر در زمان پیامبر خدا عمران (ع) زندگی میکردید ، به دلیل آنکه او به قومش قول پسری برای او متولد خواهد شد ، اما هنگامی که صاحب دختر گشت ، به او کافر میشدید؟! یا بر او مومن و مطمئن باقی می ماندید که آن باید خردی از الله سبحان تعالی باشد و معنایی از سخن یک پیامبر که درک نکرده اید؟

اگر در زمان موسی (ع) زندگی میکردید ، از کسانی بودید که به علت آنکه موسی (ع) به آنها وعده ی سی روز غیبت داده بود ولی به مدت چهل روز در غیبت ماند ، گوساله ی سامری را پرستش میکردید؟ یا بر پیامبری اش و آنکه او حجت خدا است ، فارغ از آنکه چه شبهاتی رخ خواهد داد ، استوار می ماندید ؟
اگر در زمان محمد رسول الله (ص) زندگی میکردید ، آیا معراج پیامبر (ص) را ، بدون آنکه او (ص) هیچ گونه مدرکی ارائه دهند که او (ص) از مسجد الحرام به
مسجد الاقصی برده شدند و آنکه او (ص) به آسمان ها صعود نمودند ، را باور می نمودید؟

اگر در زمان رهبر و سرورمان محمد رسول الله (ص) زندگی می کردید ، و با او (ص) برای "بیش از ده سال" به سمت بیت المقدس نماز میخواندید...سپس روزی بر میخواستید و متوجه میشدید که رسول الله (ص) میفرمایند که قبله به سوی کعبه مقدس عوض شده است...آیا از کسانی بودید که فوراً تسلیم امر محمد (ص) می
!شدید؟ یا از کسانی می بودید که میگفتند که اگر محمد پیامبری حقیقی بود ، از اول قبله ی درست را میدانست

اگر میگویید از کسانی می بودید که فوراً تسلیم امر او (ص) شدند ، پس چه چیزی شما را به تسلیم واداشت؟ آیا دلیل تسلیم بودن تان آن نیست که میدانستید او (ص) ، رسول خدا و حجت خدا برای شما هستند؟
و به همان شکل امر با امام احمد الحسن (ع) و درب و وصی او ابا صادق عبدالله هاشم (ع) است

اگر آن برای شما ثابت شده است که امام احمد الحسن (ع) واقعا یک امام و حجت است ، کسی که اطاعت از او واجب است و اوست که رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی است ، پس هر آنچه که ایشان می فرمایند ، برای شما ثابت شده است ، بدون درخواست گواه یا مدرک.
بلکه گواه ها و مدارک برای امامت و ولایت امام یا رسول داده شده است. آن حق شما است که برای گواهی بر امامت ایشان (ع) سوال نمایید و آنچه امام احمد الحسن (ع) ، رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی ، از طریق قانون شناخت معرفت حجت که در قرآن بیان شده است ، وصیت نامه رسول الله (ص) و بشارت رسول الله (ص) در شب فوت پادشاه حجاز ، احادیث اهل بیت (ع) در مورد پرچم های سیاه مشرقی و صاحب آن ، حدیث امام صادق (ع) در مورد آنکه ما قائم (ع) را از آن خواهیم شناخت که او (ع) کسی است که به ما میگوید "خانواده" به عالم روح باز میگردد ، احادیث اهل بیت (ع) که بر پرچم قائم (ع) ، البیعه لله ( بیعت برای خدا) نقش بسته است ، مباهله ، قسم برائت ، چالش امر غیب ، تضمین امام صادق (ع)در مورد ظهور حجت (ع) بعد از مرگ پادشاه حجاز ، شهادت و گواهی دوازده مرد پاک و حدیث در مورد آنان ، و ... و... و...!! ما محکم به ثقلین برای اثبات اتکاء نموده ایم و تمام شکر و ستایش مخصوص الله پروردگار جهانیان است

برای گواه به علم و دانشی که او (ع) منتشر میکنند ، این به او (ع) باز میگردد که گواه و مدرک را به اعطا نمایند و یا خیر. امام زین العابدین (ع) فرمودند: " اگر بخواهیم پاسخ بدهیم ، خواهیم داد ، و اگر بخواهیم خودداری نماییم ، خودداری خواهیم کرد." سپس ایشان (ع) این آیه قرآنی را خواندند : { [گفتيم] اين بخشش ماست [آن را] بى‏شمار ببخش يا نگاه دار} (۳۹) - سوره ص ، وسائل الشیعه جلد 27 ص 66

امتحان و ماموریت ما ، که الله سبحان تعالی ما را بر آن گماشته است آن است که امام (ع) را پیدا کنیم ، او را بشناسیم و تسلیم او باشیم ، نه آنکه علم او را زیرسوال ببریم!

ابا جعفر (ع) فرمودند : " ای جابر، سخن ما بسیار سخت است ، بشدت دشوار ، استوار ، خردمندانه ، ناهموار ، قاطع. به خدا قسم ، هیچ کس نمی تواند آن را تحمل کند به جز یک پیامبر ، یا فرشته ی مقرب ، یا مومنی که امتحان شده است. پس ای جابر ، اگر چیزی از امر ما به تو رسید ، و قلبت به سوی آن متمایل شد ، خدا را شکر کن ، و اگر آن را انکار نمودی پس آن را به ما اهل بیت بازگردان. و نگو که چه گونه این (امر) آمد ، یا چگونه آن رخ داد ، یا آن چگونه ممکن است؟! زیرا به خدا قسم ، آن شرک بزرگی برای خدا است. – بحار الانوار ج 2 ص 208

ابا جعفر (ع) فرمودند : " ای سالم ، همانا امام هدایت کننده و هدایت شده است ، الله هرگز او را وارد بی بصیرتی نمیکند ، و الله او را هرگز به هیچ سنتی ناآگاه نمی سازد. این بر مردم نیست که از آنچه او میگوید یا میکند ، سوال کنند یا نسبت به او ستم پیشه باشند. بلکه آنها فرمان داده شده اند که او را اطاعت کنند" – مختصر بصائر الدرجات 74

و او (ع) فرمودند : " الله برای مردم سه وظیفه قرار داد ، شناخت امام (ع) ، اطاعت از آنان در تمام چیزهایی که از آنان می آید ، و بازگشت به سوی آنان در مواردی که آنها ( مردم) در آن اختلاف دارند." – مختصر بصائر الدرجات74

آیا اهل بیت (ع) نفرمودند که مردم فقط 2 حرف از علم را میدانند و قائم کسی است که 25 حرف باقی مانده را پخش و 2 حرف را به آنان اضافه می نماید؟

ابی عبدالله (ع) فرمودند : "علم بیست و هفت حرف است ، پس تمام آنچه که فرستادگان با آن آمدند دو حرف است ، و تا امروز مردم به جز این دو حرف چیزی نمیدانند ، اما اگر قائم ما قیام کرد بیست و پنج حرف دیگر را خارج نموده و در بین مردم منتشر می سازد و دو حرف را به آنها اضافه نموده تا بیست و هفت حرف را منتشر سازد" – بحار الانوار ج 52 ص 336

آیا اهل بیت (ع) نفرمودند که قائم (ع) آنچه را که پیش از او است را نابود میکند و اسلام را از نو آغاز میکند؟

و امام صادق در مورد قائم (ع) فرمودند: او هرآنچه که پیش از او است را نابود می کند، همانجور که رسول الله (ص) عمل نمودند ، و او اسلام را از نو آغاز می کند. - غیبت النعمانی صفحه 238

و امام باقر (ع) فرمودند: اگر قائم ما قیام کند ، مردم را به امر جدیدی فرا می خواند همانطور که رسول الله (ص) عمل نمودند. و همانا ، اسلام غریبانه شروع شد و غریبانه باز خواهد گشت ، پس بشارت به غریبان. - غیبت النعمانی صفحه 336 ، بحار الانوار جلد 52 صفحه 366

و امام صادق در مورد قائم (ع) فرمودند: وقتی که صاحب شمشیر می آید ، او با چیز متفاوتی که پیش از او بوده است ، می آید – الکافی جلد 1 صفحه536

و او (ع) فرمودند : وقتی قائم قیام می کند ، با امری میاید که با آنچه که قبل از او بود، متفاوت است – غیبت الطوسی صفحه 307

آیا اهل بیت (ع) نفرمودند که قائم (ع) با امری جدید خواهد آمد که بر عرب دشوار خواهد بود؟

امام باقر (ع) فرمودند : قائم با امری جدید قیام می کند ، و کتابی جدید ، و قضاوتی جدید . و آن بر عرب دشوار خواهد بود! - غیبت النعمانی صفحه 238

به خدا قسم ، آن امری دشوار است به جز برای کسانی که الله سبحان تعالی هدایت نموده است

به زودى مردم كم خرد خواهند گفت چه چيز آنان را از قبله ‏اى كه بر آن بودند رويگردان كرد بگو مشرق و مغرب از آن خداست هر كه را خواهد به راه راست هدايت مى‏كند (۱۴۲) و بدين گونه شما را امتى ميانه قرار داديم تا بر مردم گواه باشيد و پيامبر بر شما گواه باشد و قبله‏اى را كه [چندى] بر آن بودى مقرر نكرديم جز براى آنكه كسى را كه از پيامبر پيروى مى‏كند از آن كس كه از عقيده خود برمى‏گردد بازشناسيم هر چند [اين كار] جز بر كسانى كه خدا هدايت[شان] كرده سخت گران بود و خدا بر آن نبود كه ايمان شما را ضايع گرداند زيرا خدا [نسبت] به مردم دلسوز و مهربان است (۱۴۳) - سوره بقره

پس بر هر کسی است تا با دقت راهی که به امنیت هدایت می کند را ، بررسی کند . هر شخص باید ابتدا تایید کند که آیا امام احمد الحسن (ع) قائم آل محمد (ع) و رهبر پرچم های سیاه مشرقی هستند یا خیر . پس اگر تایید می کنید که او همان هستند ، پس هر علمی که او (ع) می آورند ، عجیب نخواهد بود ، بلکه نوری خواهد بود که در شما ایمان و یقین را افزایش می دهد

وای بر کافرین به اصحاب قبور، که اصحاب قبور آنها پیامبران ، صالحین و مومنان هستند ، درود خدا بر تمام آنها ، کسانی که اصحاب امام احمد الحسن (ع) ، رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی، خواهند بود. " در میا‌‌ن شما پیامبران ، اولیاء، صالحین و مؤمنین هستند. " اولین بیانیه امام احمد الحسن (ع) بعد از خروج از غیبت سکوت احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های سیاه مشرقی ، ذی الحجه 1436 قمری ، جمعه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۴

امام علی (ع) فرمودند : " شگفتی و تمام شگفتی بین جمادی و رجب است." پس مردی برخواست و گفت : ای امیر المومنین ، این امر شگفت آور چیست که شما همچنان از آن شگفت زده اید ؟!
پس او (ع) فرمودند : مادرت برای ات بگرید!! چه مساله ای شگفت انگیز تر از آن است که " مرده ها" به تمام دشمنان الله ، رسولش و اهل بیتش یورش می برند ! و آن تفسیر این آیه است : یا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَوَلَّوْا قَوْمًا غَضِبَ اللَّهُ عَلَيْهِمْ قَدْ يَئِسُوا مِنَ الْآخِرَةِ كَمَا يَئِسَ الْكُفَّارُ مِنْ أَصْحَابِ الْقُبُورِ - سوره ممتحنه آیه 13
- الا اي اهل ايمان، هرگز قومي را که خدا بر آنان غضب کرده يار و دوستدار خود مگيريد که آنها از عالم آخرت به کلي مأيوسند چنانکه کافران از اهل قبور نوميدند سوره ممتحنه آیه 13
منبع : بحار الانوار جلد 53 ، صفحه 60 ، حدیث 48

:پس به هر کسی که علم جدید آشکار شده ی امام احمد الحسن (ع) را رد یا تمسخر می کند

آیا تو شخصا در مورد دلایل و اثبات های دعوت امام احمد الحسن (ع) ، تحقیق و بررسی کرده ای ؟
آیا تو از الله ، سبحان تعالی ، درباره ی او (ع) پرسیده ای ، قبل از آنکه سخنانشان را به تمسخر بگیری؟ و آیا و آیا و آیا .... ؟

ما انصارالله ، انصار قائم آل محمد (ع) ، در خدمت تمام حقیقت جویان هستیم ، هر کسی که سوالی در مورد دعوت مبارک امام احمد الحسن (ع) داشته باشد
و سلام ، رحمت و آمرزش خدا بر شما باد
T- La Table Servie.

Salam, Sur une Table. T-16. Cela s’est pass[…]

Salam, Des bannières pour tous les peuples. […]

Q- Le Mahdi dans le Coran.

Salam, Le Qoraychi. Q-27. Nous avons vu que[…]