بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين
اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا

ویدیو های انصار مصر در حمایت از عبدالله هاشم ابا صادق ع

این ویدیوها به خواسته ی برادرِ عبدالله ، موسی (ع) ، و در جواب به اتهاماتی که منافقینی که سعی دارند به دعوت امام مهدی (ع) ضربه بزنند ، ساخته شده است. موسی (ع) از ما انصار مصر درخواست نمودند تا به صداقت و راستی سرومان ابا الصادق (ع) شهادت دهیم و این شهادت ماست
اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد پيوسته به عدالت قيام كنيد و براى خدا گواهى دهيد هر چند به زيان خودتان يا [به زيان] پدر و مادر و خويشاوندان [شما] باشد اگر [يكى از دو طرف دعوا] توانگر يا نيازمند باشد باز خدا به آن دو [از شما] سزاوارتر است پس از پى هوس نرويد كه [درنتيجه از حق] عدول كنيد و اگر به انحراف گراييد يا اعراض نماييد قطعا خدا به آنچه انجام مى‏دهيد آگاه است – سوره مبارکه نساء آیه 135

حقیقت عبدالله هاشم ع
https://www.youtube.com/watch?v=onK9x8eVxOM&list=PLywV0S2UA5QfaBUNn9iSaTlKOPJEH2Mms&index=1

آنچه شما از عبدالله هاشم نمیدانید
https://www.youtube.com/watch?v=cHNtYf5o7RU&list=PLywV0S2UA5QfaBUNn9iSaTlKOPJEH2Mms&index=2

چهره ی من آخرین چیزی خواهد بود که در این زندگی خواهید دید
https://www.youtube.com/watch?v=ZbPmHyGBZa8&list=PLywV0S2UA5QfaBUNn9iSaTlKOPJEH2Mms&index=3

جواب روشن به شیخ ملعون خائن
https://www.youtube.com/watch?v=spJ__C7KUJM&list=PLywV0S2UA5QfaBUNn9iSaTlKOPJEH2Mms&index=4
ویدیو : حقیقت عبدالله هاشم

این ویدیو به خواسته ی برادرِ عبدالله ، موسی (ع) ، و در جواب به اتهاماتی که منافقینی که سعی دارند به دعوت امام مهدی (ع) ضربه بزنند ، ساخته شده است. موسی (ع) از ما انصار مصر درخواست نمودند تا به صداقت و راستی سرومان ابا الصادق (ع) شهادت دهیم و این شهادت ماست
اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد پيوسته به عدالت قيام كنيد و براى خدا گواهى دهيد هر چند به زيان خودتان يا [به زيان] پدر و مادر و خويشاوندان [شما] باشد اگر [يكى از دو طرف دعوا] توانگر يا نيازمند باشد باز خدا به آن دو [از شما] سزاوارتر است پس از پى هوس نرويد كه [درنتيجه از حق] عدول كنيد و اگر به انحراف گراييد يا اعراض نماييد قطعا خدا به آنچه انجام مى‏دهيد آگاه است – سوره مبارکه نساء آیه 135

برادر علی محمد
بسم الله الرحمن الرحيم ، اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا ، سلام و رحمت و برکت خدا بر شما باد ، ای انصار الله ، ما انصار مصر هستیم ، و ما همگی برای برادر بسیار عزیزمان ابا صادق (ع) شهادت میدهیم ، او واقعا برادری پاک است ، و او یک مثال واقعی برای امام احمد الحسن (ع) و چهره ی واقعی اهل بیت (ع) هستند
و او از مواردی که الله سبحان تعالی در مسیر ما قرار داده تا ما را هدایت کند، یک فرشته ، و تمام ما به آن شهادت می دهیم ، و در طول این پنج سال به آن شهادت داده ایم ، و اکنون نیز
و از ابتدای امر عبدالله ، روح پاک، هیچ چیز در قلبش نبود جز مراقبت از دیگران ، کسانی که به او اعتماد کرده بودند و کسانی که به او تکیه کرده بودند و کسانی که از او طلب حمایت کرده بودند و آنها انصار از تمام دنیا بودند که به مصر آمدند
از آلمان ، از فرانسه ، از آمریکا ، از اندونزی ، از چین ، از تمام دنیا ، همه میدانستیم که این مکان در مصر ، این منبر همان محل تجمع مومنین است تا بتوانند به احمد الحسن (ع) پیروزی دهند
ما اجازه نمی دهیم ، به هیچ کسی یا مخلوقی یا شیطانی که چیزی علیه برادر عزیزمان عبدالله ابا صادق (ع) بگوید. زیرا که عبدالله فرزند امام احمد الحسن (ع) است ، او مهدی دوم است ، او از کسانی است که در دولت عدل الهی حکومت خواهد کرد
و چگونه ما کاری نکنیم در حالیکه می بینیم برادر عزیزمان زیر هجوم دیگران است ، کسانی که هر روز دروغ بعد از دروغ میگویند و غیبت میکنند و بهتان و افترا میزنند بر او
همانجور که احمد الحسن (ع) به عبدالله ابا صادق (ع) فرمودند ، که عبدالله نمی داند ، ناصبی ها و کافران چه مقدار در قلبشان علیه او حسد دارند ، همانجور که غیبتش را می کنند و هر روز راجع به او دروغ میگویند
ابا صادق (ع) با آنان چه کار کرده است؟ با آن ناصبی ها که اینگونه به او حمله ور شده اند؟ او کاری نکرد جز آنکه از آنان مراقبت نمود ، آنان را یاری کرد ، آنان را نصیحت کرد ، و حتی در بعضی حدود آنها را غذا داد ، برای مثال نبیل ، که او الان ویدیو ساخته است و در آن با انصارالله مباهله میکند ، در آن با اصحاب پرچم های سیاه مشرقی مباهله میکند
این نفاق او را نشان میدهد ، او هیچ چیز علیه پرچم های سیاه مشرقی ندارد ، او هیچ چیزی بر ضد پرچم های سیاه مشرقی ندارد ، او هیچ چیزی علیه عبدالله ندارد. او دروغگو است ، و او میداند که دروغگو است ، و او میداند که دروغگو است زمانی که ویدئو ها را می سازد و آن کامنت ها را می نویسد
و آنچیزی که راجع به نبیل گفتم ، منطبق است بر تمام افراد دیگری که به برادر عزیزمان عبدالله ابا صادق (ع) با تمام قباحت تهمت میزنند
و در کامنت هایشان به مردم می گویند از انصار مصر بپرسید که عبدالله چه کسی است ، پس ما به شما میگوییم از ما بپرسید ، ما اینجاییم ، ما در مقابل شما قرار داریم ، به شما میگوییم که ابا صادق (ع) به آن شکلی که آنان میگویند نیست
ابا صادق (ع) همانند یک امام است ، او در اخلاق و سلوک الهی امام احمد الحسن (ع) و امام مهدی (ع) و اهل بیت (ع) را نشان میدهد ، و ما بر آن شهادت میدهیم
و من تمام خانواده ام را ، فرزندم را و جانم را در خطر قرار میدهم ، برای آنچه گفتم
اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا
خلاصه میکنم ، اگر شما هم همین حس را نسبت به برادر عزیزمان ابا صادق (ع) ، فرزند امام احمد الحسن (ع) ، دارید و نمیخواهید که عقب بنشینید ، درحالیکه او مورد حمله قرار گرفته است ، پس لطفا ویدیویی درست کنید و به ابا صادق (ع) و حق و راستگویی اش شهادت دهید و اینکه ابا صادق (ع) همانند آنکه این کافرین میگویند نیست. السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

برادر علیرضا
اعوذ بالله من الشیطان اللعین الرجیم ، بسم الله الرحمن الرحیم ، اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیم کثیرا ، السلام علیکم و رحمه و برکاته
اسم من علیرضا است و مثل برادرم علی محمد ، از انصار مصر هستم. و از ابتدای تشکیل منبر مصر با عبدالله اینجا حاضر بودم و شاهد بودم که عبدالله هاشم ابا صادق (ع) چگونه از ما مراقبت کردند چگونه از افرادی که از سراسر دنیا اینجا آمده بودند مراقبت کردند
و تنها نقطه مشترک بین ما این بود که ما عبدالله را می شناختیم و به او در حدی اعتماد داشتیم که که همه چیز را ترک کنیم و به عبدالله هاشم بپیوندیم ، زیرا همه ما احساس کردیم که در او چیزی بسیار خاص و متمایز است
او کسی است که هزاران نفر را از سراسر دنیا به دعوت امام احمد الحسن (ع) هدایت کرده است. من دعوت امام احمد الحسن (ع) را از طریق عبدالله شناختم و پرچم های سیاه را از طریق عبدالله شناختم و به خاطر او ما از فتنه ی سامری و گوساله و پرستش آنها نجات پیدا کردیم
عبدالله هاشم (ع) تنها کسی نیست که مورد حمله قرار گرفته است ، بلکه برادر احمد مراد (ع) به همچنین ، و تمام آنچه آنها با آن آمدند بشارت رسول الله (ص) بود ؛ وعده رسول الله (ص) ، بشارت رسول الله (ص) به ظهور امام مهدی (ع)
و این وعده ای از الله سبحان و تعالی است و غیرممکن است که آن را شخص باطل ادعا کند ، غیر ممکن است که شخصی در مورد آن دروغ بگوید
و در حقیقت ، پس کسی که با ابا صادق یا احمد مراد (ع) مشکل دارد ، یعنی او با حق مشکل دارد ، او با محمد و آل محمد مشکل دارد ، او با ایمان به الله سبحان تعالی مشکل دارد
پس هر کس از آنان نفرت دارد ، از محمد و علی نفرت دارد ، و به این علت من میخواهم برائت خودم را از هر کسی که با برادر عبدالله ابا صادق و برادر احمد مراد میجنگد و از آنها نفرت دارد اعلام کنم و من دوست دوستان آنانم و دشمن دمشنان آنان. الحمد لله رب العالمین ، اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا

برادر حمیدرضا
اعوذ بالله من الشیطان اللعین الرجیم ، بسم الله الرحمن الرحیم ، والحمد لله رب العالمین و لا حول و لا قوه الی بالله العلی العظیم، اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیم کثیرا ، السلام علیکم و رحمه و برکاته ای مومنان ، برادران و خواهران پاکی که این ویدیو را تماشا میکنید ، الحمدلله رب العالمین که این فرصت را به ما داد تا به حق شهادت دهیم ، و من خاطر آن واقعا به الله سبحان تعالی شکرگزار هستم
و سفر من حدود 5 یا 6 سال پیش آغاز گشت و علت آغاز آن ابا صادق عبدالله هاشم (ع) بود ، و او کسی است که تمام حق را به ما نشان داد ، به تمام برادران و خواهران اینجا
و همچنین به تمام کسانی که در ابتدا در اینجا بودند و حق را ترک کردند به علت اینکه نتوانستند حقیقت ابا صادق (ع) را به علت تاریکی و حسد شان تحمل کنند
بعضی از برادران و خوهران بازگشتند و اعتراف کردند که اشتباه کرده اند و ابا صادق پاک است و از فرزندان الله سبحان تعالی است
و ما همگی با عبدالله هاشم (ع) آغاز کردیم زیرا او نعمتی است از الله سبحان تعالی برای ما.
و میخواهم بگویم که بسیاری از برادران و خواهران ما ، آیاتی از الله سبحان تعالی از طریق رویا و کشف و استخاره آمد درباره ی برادر عزیزمان ابا صادق (ع)
و مخصوصا آنکه دو یا سه سال پیش بعضی از برادران و خواهران و من نیز یه همچنین ، رویاهای دیدیم که ابا صادق (ع) یکی از مهدیین است و او به وضوح عبدالله مذکور در وصیت رسول الله (ص) است و آن نشانه ای است که تمام شما را به آن می سپارم
هیچ کسی نمی تواند آن را انکار کند که اسم عبدالله در وصیت آمده است و هر کسی جرات کند که وصیت رسول الله (ص) را انکار کند با الله سبحان تعالی مواجه خواهد شد
و الحمدله رب العالمین ، من آخرین سخنم را به شما میگویم ، همراه با ابا صادق (ع) بمانید تا همگی ما در نزد امامان عزیزمان احمد الحسن (ع) و امام مهدی (ع) جمع شویم. السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

برادر محمود القرش
بسم الله الرحمن الرحیم ، اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیم کثیرا ، السلام علیکم و رحمه و برکاته
در حقیقت در مواردی همانند این ، ترجیح میدهم تا بگویم : بسم الله الواحد القهار ، زیرا اتهاماتی باطلی که علیه عبدالله هاشم (ع) ساخته شده اند ، نمی توانند با "الرحمن الرحیم" مواجه شوند ، بلکه آنها باید با "الواحد القهار" روبرو شوند ، و آن رخ خواهد داد ، آن رخ خواهد داد
اشخاصی که در مورد عبدالله دروغ گفته اند ، کسانی که به ابا صادق (ع) اتهامات باطل نسبت داده اند ، آنها گفتند " از اشخاصی که با او در مصر زندگی می کنند بپرسید و آنها این اتهاماتی را که ما علیه او میگوییم تایید خواهند کرد". خب ما ( انصار مصر) اینجا هستیم
ما کسانی هستیم که با عبدالله (ع) در مصر برای بیش از چهار سال زندگی کرده ایم. ما کسانی که شما به مردم توصیه کردید تا از ما بپرسند
چیزی که ما میگوییم این است که هر آنچه آن مردم علیه عبدالله گفته اند دروغ است. صد در صد دروغ. بلکه حقیقت به طور کامل بر عکس است
اگر کسی بخواهد بر پیامبری که بر زمین راه می رود نگاه کند، پس باید به عبدالله نگاه کند
قبل از آنکه حتی ما بدانیم که عبدالله (ع) یک پیامبر است ، اخلاق و رفتار عبدالله (ع) ، سخاوتش... او شخصی است که من در او حتی ذره ای از خودخواهی ندیدم
چه چیز باعث می شود که شخصی خودش را پنج سال وقف برادرانش و خواهرانش بکند؟ همه آنها قبل از او غذا میخوردند ، همه ی ما قبل از او غذا میخوردیم
او کسی است که پولش را صرف ازدواج آنها ، خورد و خوراکشان ، مدارکشان ، همه چیز کرد، حتی حمل و نقلشان
من به یاد دارم در ابتدا قبل از اینکه با آنان زندگی کنم ، هر روز به مکانی در الدقی به نزد آنها می رفتم. عبدالله نزد من آمد و به من پول داد و به من گفت :" این برای آن است تا تو بتوانی پیش ما بیایی ، این پول حمل و نقل برای تو است." و من در آن موقع یک انصاری جدید بودم
و وقتی ما به زندگیش نگاه میکنیم ، وقتی شما به زندگی اش نگاه کنید ، خانه اش بسیار ساده است ، او با همسرش ، که خواهر من است ، خواهرش و فرزندانش زندگی میکند.
چیزی که من نمی فهمم این است که آن مردمی که گفتند " از انصار مصر در مورد هاشم بپرسید" !! پس یعنی انتظار نداشتند که ما ویدیو درست کنیم و در آن شهادت به حق دهیم و نتیجتا آنها بسیار منفور به نظر برسند؟
تنها یک چیز است که میتوانم به آنها بگویم ، و آن چیزی است که امام احمد الحسن (ع) فرمودند : " این روز الله است که در آن او برای اولیای خودش انتقام خواهد گرفت"
پس وقتی آن روز فرا برسد ، باید برگردند و فرار کنند وقتی صورت های ما را ببینند. زیرا به الله العظیم قسم میخورم ، درست به همان شکل که بدون هیچ رحمی به عبدالله اتهامات باطل زدند ، پس به آنها رحمی نخواهد شد
ما با آنها با " بسم الله الواحد القهار" روبرو خواهیم شد

برادر محمد حسام
محمود کارت عالی بود و حقیقت را گفتی. بسم الله الواحد القهار
از آنجایی که از ما در مورد آقای عبدالله هاشم ابا صادق (ع) پرسیدید ، پس ما در مورد او صحبت می کنیم
از سال 2011 ، زمانی که ما برای اولین بار با دعوت امام احمد الحسن (ع) آشنا گشتیم ، عبدالله هاشم (ع) همواره در اخلاق و رفتار و در خلق همانند اهل بیت (ع) بوده است ، بدون هیچ میلی به مقام یا شهرت یا پول
و چه قدر سخت و نادر است که امروزه شخصی را پیدا کنی که با این اخلاص و درجه از وقف در خدمت الله سبحان تعالی و رسولش (ص) باشد ، بدون درخواست هیچ چیزی و هیچ منفعت شخصی برای خودش
و دروغ های شما ، آنها هیچ گونه ارتباطی با حقیقت ندارند
و چالش وهمی برای درخواست از انصار برای شهادت به اینکه عبدالله چه کسی است ، ای پیروان مکتب باطل و امام فیس بوک دجال ، سامری و گوساله ، که ادعا میکند احمد الحسن (ع) است در حالیکه او (ع) در غیبت بودند
تمام شما با تمام بزدلی از دستورات گوساله فیس بوک اطاعت کردید و عبدالله هاشم و تمام انصار مصر را مسدود کردید ، پس اصلا حتی نمی پرسید ، و اصلا برای تان اهمیتی ندارد که حقیقت کجاست
در وقف پرستش گوساله فیس بوک بمانید ، از آن صفحه ی کذاب پیروی کنید ، و بگذارید که بقیه شما از خودشان بپرسند که آنها برای امام (ع) و آل محمد (ع) چه کردند
از خُرد ترین فردتان تا بزرگترین فردتان همانند ناظم العقیلی ، و دجال توفیق مسرور و حمامی ، و بقیه آنها کسانی که هیچ نفعی در آنان همانند دیگرانشان نیست ، واثق الحسینی
قبل از دعوت امام احمد الحسن (ع) ، عبدالله هاشم (ع) بیش از هزار قسمت برنامه برای دعوت به اهل بیت (ع) ساخته بود ، بدون نشان دادن چهره اش ، فقط با نامش
که در آنها ، او حقیقت را نشان داد در مورد ادیان و اخلاص و جنگیدن با نفس صحبت کرد ، و صد ها قسمت در مورد مواردی که ما بعدا آنان را در کتب امام احمد الحسن (ع) یافتیم
و در مورد شما ، اصلا در جای اول هیچ گونه مقایسه ای وجود ندارد
روی سخن ام با کسانی است که از بت های مکتب و پیروانشان دروغ می شوند ، کسانی که با دروغ رو آمدند و از روش های کثیفی استفاده کردند در جنگ با عبدالله هاشم
اگر در مورد اهل بیت (ع) چیزی میدانستید ، حتی با دشمنانتان با شرف برخورد میکردید ، برای خودتان و برای امر اهل بیت (ع) احترام قائل می شدید
هیچ مومن واقعی ای نیست ، حتی تنها مومن به علی امیر المونین (ع) ، که نیاز داشته باشد به این درجه های پست و دون برود ، در کامنت هایشان در عکس های عبدالله ، یا دروغ گویی در مورد او ، یا، یا، یا
آیا اهل بیت (ع) به شما نیاز دارند؟ آیا آنها (ع) به کسی اصلا احتیاج دارند؟! سوال این است : آیا اهل بیت (ع) یا الله سبحان تعالی با دروغ یا تهمت پیروز می شوند؟
تمام اینها اثبات میکنند که شما هیچ مدرکی ندارید و همچنین ثابت می کند که چه مقدار روح ناپاکی دارید ، زیرا شخص با آن چیزی که درون اوست صحبت میکند
تمام کسانی از شما که کامنت میگذارید ، ما هم در مورد شما میدانیم و می توانیم صحبت کنیم ، ولی ما آن را انجام نخواهیم داد ، زیرا ما هرگز به درجه ی پست شما نمی رویم ، و ما اصلا به آن نیازی نداریم
اهل بیت (ع) به آن احتیاجی ندارند. حقیقت به آن احتیاجی ندارد ، اگر کلمات اهل بیت (ع) یا حق به هر شکلی وارد قلبتان شده بود ، هرگز از ذهنتان نمیگذشت که بر کسی دروغ ببندید
باید در مقابل امامتان (ع) و رسول الله (ص) و اهل بیت (ع) از گفتن چنین دروغ هایی و کلمات قبیحی خجالت بکشید. واقعا در حال نشان دادن خودتان هستید ، حسبنا الله و نعم الوکیل
برادر محمد القرش
عبدالله ابا صادق (ع) هوشمند ترین مردی است که تا به حال من در زندگی ام دیده ام. اما او از هوشش برای اصلاح امور بین مردم استفاده میکند. و هنگامی که خشمگین می شوند ، هرگز برای خودش خشمگین نمی شود
همواره همواره ، و من این را در بسیاری از موارد به یاد دارم ، هنگامی که به عمق مساله ای که او در مورد آن خشمگین است رجوع میکنید ، او برای"جمع" خشمگین است ، همانگونه که خودش میگوید
یعنی برای گروه ، تمام گروه ، نه برای شخص خودش
پس اگر هر شخص منفوری که دهان ناپاکش را میگشاید و راجع به عبدالله هاشم سخن میگوید، پس بهتر است که آنها خود زبانشان را کوتاه کنند و برای ما امر را راحت کنند
ویدیو : آنچه شما از عبدالله هاشم نمی دانید

این ویدیو به خواسته ی برادرِ عبدالله ، موسی (ع) ، و در جواب به اتهاماتی که منافقینی که سعی دارند به دعوت امام مهدی (ع) ضربه بزنند ، ساخته شده است. موسی (ع) از ما انصار مصر درخواست نمودند تا به صداقت و راستی سرومان ابا الصادق (ع) شهادت دهیم و این شهادت ماست

برادر مصطفی حلال
بسم الله الرحمن الرحیم ، والحمد لله رب العالمین و لا حول و لا قوه الی بالله العلی العظیم، اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیم کثیرا
خطاب به تمام کسانی که ادعاهایی باطل علیه عبدالله هاشم کرده اند ، و علیه امام احمد الحسن (ع) و علیه امام محمد بن الحسن (ع) و علیه امام علی (ع) و محمد رسول الله (ص) ادعاهای باطلی مطرح میکنند
لعنت خدا بر شما باشد ، لعنت محمد بر شما باشد ، لعنت علی بر شما باشد
لعنت قائم بر شما باشد و لعنت حجت بر شما باشد
و لعنت رسولان و انبیاء بر شما باشد
شماها نجس هستید ، همه ی شما ، حق را نمیشناسید. نمیدانید که حق کجا رسیده است و از کجا آمده است
حجت بر شما کامل گشته است ، بخواهید یا نخواهید
شما دو راه حل دارید. یا به الله سبحان تعالی توبه میکنید و از حق بشناسید که حق چیست ، و از باطل که باطل چیست
یا به راهتان ادامه میدهید ، و پایانتان به دست ما خواهد بود ، و به دست مسلمانان ، و به دست رسولان و پیامبران
و به دست امام احمد الحسن (ع) و شمشیر امام احمد الحسن (ع) بر شما فرود خواهد آمد
مجددا بیاندیشید ، این آخرین فرصت شما است ، یا به الله سبحان تعالی توبه میکنید یا الله سبحان تعالی را ملاقات خواهید کرد، کسی که شما را به آتش جهنم خواهد انداخت

خواهر کارولین هورن
بسم الله الرحمن الرحیم ،اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیم کثیرا ، السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
اسم من کارولین هورن است ، من چهار سال یا بیشتر است که در اینجا مصر ، همراه با انصار مصر هستم
و همچنین من عبدالله هاشم را در طول این دوره می شناسم ، و انشاالله میخواهم به حقانیت او شهادت دهم تا مردم حقانیت او را بشناسند و نشر اکاذیب علیه او را متوقف کنند
از چیزهایی که در مورد او می دانم این است که مطمئنا او همواره خودش را برای دیگران قربانی میکند ، و او همواره دیگران را بر خود ترجیح میدهد ، حتی اگر آن دیده نمی شد ، ولی او همواره اینگونه بود
و اگر برای مثال مشکلی داشتیم ، همیشه به درب منزل او میرفتیم و به او میگفتیم عبدالله لطفا به ما کمک کن ، و او همواره وقت داشت ، او همواره هر آنچه را که داشت متوقف میکرد و با ما مینشست و در مورد مسئله صحبت میکرد و کمک میکرد
برای مسائل مالی نیز به همین شکل بود ، بعضی افراد به او تهمت دزدی مالی زدند. اگر هر زمانی شخصی از او درخواست پول میکرد و مشکلی داشت و هزینه ای باید میکرد ، اگر در توانش بود او (عبدالله هاشم) فورا به آن شخص پول میداد
یعنی هیچ کسی که اینجا زندگی کرده است ( با عبدالله) نمیتواند بگوید که او زندگی مجللی داشته یا برای خودش پول جمع کرده است. هرگز بدین شکل نبوده است ، او همواره به بقیه کمک کرده است ، و او هرگز بهتر از شخص دیگری زندگی نکرده است و همواره مراقب ما بوده است
و او هر حدیثی را که راجع به حقوق برادران از هفت شریف منتشر کرده است ، آن را زندگی کرده است و عمل اش را با آن انطباق داده است
او از آن علمای غیر عامل نیست که به مردم میگویند " ما باید بقیه را بر خود مقدم بدانیم " و سپس آنها را می بینید که در خانه ای لوکس زندگی میکنند و هر روز بهترین غذا را میخورند.
او هرگز آنگونه نبوده است ، او به معنای واقعی کلمه در خانه غذا پخش میکند و همواره ( برای پخش غذا ) سراغ دیگران میرود و خود او در آخر قرار میگیرد
او کسی است که آموزه های اهل بیت (ع) را زندگی میکند. او مثال زنده ی آن است ، ماشاءالله. و این آن چیزی است که به آن شهادت میدهم او حق است و من آن را شخصا درطول این سالها مشاهده کردم

خواهر علیاء محمد
اعوذ بالله من الشیطان اللعین الرجیم ، بسم الله الرحمن الرحیم ، والحمد لله رب العالمین و لا حول و لا قوه الی بالله العلی العظیم، اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیم کثیرا
اسم من علیاء حلال است. من از چهار سال پیش و بیشتر در منبر مصر بوده ام. و وقتی میگویم بیشتر از چهار سال در منبر مصر بوده ام ، بدین معنی است که عبدالله هاشم را به مدت چهار سال یا بیشتر میشناسم
در ابتدا میخواهم از تمام کسانی که این فرصت را به من دادند تا اینجا بنشینم و این موارد را بگویم تشکر کنم ، زیرا وقتی به این احساسات و فکرها که ما نسبت به یکدیگر داریم می رسیم ، سخت است که آن را به شکل لغات در آوریم
زیرا آن نوعی انرژی است که فقط افرادی که دارای این عشق هستند آن را میفهمند یا این درک را از آن شخص دارند
در عین حال ما اینجا به عنوان مومنین و به سبب عبدالله جمع شدیم ، ما به او مدیون هستیم که اجازه داریم تا امروز اینجا بنشینیم و راجع به او شهادت دهیم بر ضد کسانی که سعی میکنند به سنت معاویه ، لعنت خدا بر او باد ، به او افترا میزنند
و به خاطر کسی که در حال تهمت خوردن است ، همانند سنت امام علی (ع)
اولا تاسف برای کسانی که در قلبشان کراهت یا شک به او دارند ، میخواهم به آنها بگویم ، هیچ چیزی نخواهد بود که بتوانم از آن در مقابل عبدالله هاشم استفاده کنم ، چرا؟
زیرا او واقعا و صادقانه ، به عنوان شخصی که اینجا زندگی کرده ام ، و حقیقت را مشاهده کرده ام ، در مقام کسی است که یکسان و واحد زندگی میکند ، یعنی به برادران و خواهرانش همانند خودش نگاه میکند ، او با مردم جوری رفتار میکند که انگار آنها قبل از خانواده اش قرار دارند ، او قبل از آنکه به خودش بپردازد به دیگران می پردازد ، و خودش را قبل از دیگران محدود میکند و به کسانی که با اویند نگاه میکند،
و به ما یاد می دهد تا چگونه خودمان را یک نفس واحد ببینیم ، در حقیقت این یک فضل بسیار بزرگی است، زیرا این قدرت به مردمان عادی در این عالم داده نشده است
از زمانی که اینجا آمدم دیدم بسیار در این مدت فقط با دیدن ، مشاهده کردن و تماشا کردن او تغییر کرده ام، در حقیقت در ابتدا بسیار تعجب کردم و شوکه شدم که او چگونه تمام جمع را به عنوان یک شخص در نظر میگیرد و نه فقط در تئوری و کلام بلکه در ذات کلمه ، آن همانچیزی است که سید پدر (ع) با آن آمدند
سالهایی گمراهی که داشتیم ، سالهایی که امام (ع) با ما نبودند ، حتی در آن روز ها او قادر بود آن را به ما نشان دهد و الان که امام (ع) با ما هستند ، آن را ثابت میکند
و اکنون امام حسین (ع) با ما هستند ، و او فرزندش هست و ما میدانیم که او فرزندش است....برای ما ممکن است که پدرش (ع) را از طریق او ببینیم
من میخواهم از عبدالله هم تشکر کنم ، زیرا آن پیغامی که او به ما داد و آن چیزی که او به ما آموزش داد ، چیز بسیار خاصی است ، چیزی است که انسان را تغییر میدهد
افرادی که اینجا هستند میدانند ، آنها شیعه اهل بیت هستند ، و من میدانم که عبدالله از اهل بیت (ع) است...و دلایل بسیاری برای آن وجود دارد، بلکه دریایی از ادله وجود دارد
و از دلایلی که دوست دارم آن را اینجا بیان کنم، آن است که وقتی از اهل بیت (ع) و عشق اهل بیت (ع) صحبت میکنید و از عاشقان آنها (ع) باشید حقیقتا ، در خودتان خواهید یافت که آنجا فقط عشق نیست ، خشم نیز است ، عزم است و نیرویی ارتجاعی که پایان ندارد ، آن چیست؟ و آن خشم چیست؟
آن تجمعی است از سال ها و قرن ها ظلم و فشار علیه فاطمه الزهرا (س) و آن چیز کوچکی نیست
اگر از عبدالله صحبت میکنید و در قلبتان عشق او وجود دارد ، پس خشم را نیز خواهید یافت ، خشمی که از کسانی که با او بودند و به او ظلم کردند است. و آن دلیلی است که او از اهل بیت (ع) است
و همچنین میخواهم بگویم اگر خودمان را از شیعه اهل بیت (ع) می دانیم ، پس به کفار کسانی که میدانم این را مشاهده میکنند و صدای ما را میشنوند، میخواهم صدای من را نیز بشنوند
میخواهم بدانید ، ما نایستاده ایم و نمیگوییم کسانی هستیم که بر حسین (ع) گریه میکنیم ، نایستاده ایم و نمیگوییم کسانی هستیم که از فاطمه الزهراء (ع) تبعیت میکنیم و ما آن را در حالیکه نشسته ایم بدون خونخواهی آنان انجام نمی دهیم
ما آن را انجام نمیدهیم در حالیکه نشسته ایم و به شما اجازه دهیم که ضد امام حسین (ع) و پسر حسین (ع) صحبت کنید و کاری انجام دهید و ما فقط شاهد باشیم... بدانید که ما بر او گریه میکنیم و همچنین برمیخیزیم و عمل میکنیم... ما منافق و همانند شیاطین نیستیم مجددا تشکر میکنم و متشکرم عبدالله. اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیم کثیرا ، السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

خواهر نرهان القرش
السلام علیکم و رحمه و برکاته ، اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیم کثیرا
عبدالله هاشم کسی است که به ما یاد داد ، چگونه دنیا را واقعا رها کنیم ، در هر معنایی، و چگونه عمرمان را در راه خدمت به اهل بیت (ع) صرف کنیم و در راه قائمشان احمد الحسن (ع)
او کسی است که به ما با اعمالش یاد داد ، نه فقط با حرفش ، که چگونه واقعا به الله سبحان تعالی تکیه کنیم
حتی در شرایطی که برای یک ناباور شاید ناامیدکننده به نظر برسد ، عبدالله همواره ما را هدایت میکند و به ما نصیحت میکند و ما را محکم در باور و تکیه به الله سبحان تعالی نگه میدارد که او سبحان تعالی ما را پیش خواهد برد
از وقتی که او را می شناسیم ، او همواره خادمی برای انصار بوده است و او همواره آنها را در هر امر کوچک و بزرگی مقدم قرار داده است ، و او هر چیزی که در هر جنبه ای از زندگی اش انجام داده است برای رضای الله سبحان تعالی بوده است
و اگر شهادت من برای عبدالله شاید غیر قابل قبول به نظر برسید ، زیرا من (نرهان القرش) همسرش هستم، پس بیش از بیست انصاری هستند که برای بیش از چهار سال با عبدالله زندگی کرده اند و می توانند به آن چه من میگویم شهادت دهند
و به تمام منافقانی که به عبدالله اتهاماتی باطل زده اند ، و گفتند از " انصار مصر بپرسید و آنها شهادت خواهند داد که آن اتهامات صحیح هستند" ، پس ما انصار مصر هستیم
که با عبدالله (ع) بیش از چهار سال زندگی کرده ایم ، و بعضی از ما ها برای پنج سال
و همه ی ما شهادت میدهیم که عبدالله (ع) مخلص ترین فرد به خدا است که ما تا کنون در زندگی مان ملاقات کرده ایم
و استحکام یقین و باور او در امام احمد الحسن (ع) به مقداری است که ما هرگز در زندگی مان ندیده ایم
و قربانی کردن هرچیزی که دارد برای پیروزی دادن به قائم آل محمد (ع) ، چیزی است که ما هرگز مشابه آن را ندیده ایم
او شخصی است که به انصار بیشترین خدمت را میکند بدون درخواست هیچ چیزی در عوض آن ، بدون درخواست هیچ چیزی برای خودش ، بدون درخواست هیچ چیزی برای خودش
از زمانی که ما عبدالله (ع) را شناختیم و تا به امروز ، او تصویری برای امام احمد الحسن (ع) بوده است
عبدالله (ع) تصویری برای اهل بیت (ع) در بین ما بوده است ، با اخلاق و مرامش و رفتار و تصمیماتش
از برای شما ، شما ها با خشمتان ، حسدتان ، کینه تان ، نفرت تان ، دروغ هایتان و تهمت هایتان خواهید مرد. و چه مقدار مثال های شما و همانند های شما در قرآن کریم ، بلکه در تمام کتب مقدس موجود است
و ما به الله العلی العظیم قسم میخوریم ، که عبدالله ابا صادق (ع) از سربازان الله سبحان تعالی است ، کسی که الله سبحان تعالی از او استفاده خواهد کرد تا از دشمنان الله انتقام بگیرد ، از قاتلان پیامبران و رسولان و اوصیا و اولیاء
و به افرادی که عبدالله (ع) را رد میکنند و تکذیب میکنند ، و آنانی که احمد مراد (ع) را رد میکنند و تکذیب میکنند ، پس به شما مجددا میگوییم ، از الله سبحان تعالی در مورد هر دوی آنها بپرسید
و الله سبحان تعالی به شما گواهی خواهد داد ، همانجور که او سبحان تعالی به ما و دیگران گواهی داد ، که هر دوی آنها صادق و حق هستند و هر دوی آنها با امام احمد الحسن (ع) ، الحسین (ع) قائم آل محمد (ع) در ارتباط اند.
اما اگر ایمان نمی آورید ، این به آن برمیگردد که شما در حقیقت از ابلیس اللعین پیروی میکنید ، شما ادعا میکنید که مومن هستید در حالیکه میخواهید الله سبحان تعالی را با توجه به هوای نفستان پرستش کنید نه به آن شکل که او الله سبحان تعالی خواسته است
ما شهادت میدهیم که احمد مراد (ع) از مهدیین است ، و عبدالله (ع) از مهدیین است و او فرزند امام (ع) در عالم روح است و اینکه او وصی او است

و اینکه او عبدالله اشاره شده در وصیت رسول الله (ص) است که او (ص) در شب وفاتشان به امام علی (ع) فرمودند تا آن را بنویسد
و ما از حامیانشان حمایت میکنیم ، و دشمن دشمنان آنها هستیم
لبیک ای حجه الله محمد بن الحسن ، لبیک ای احمد الحسن ای حسین ، لبیک ای عبدالله ای ابا صادق (ع) ، لبیک یا مهدی
سلام و درود خدا بر تمام شما ، سلام و درود خدا بر دوازده مرد اصحاب قائم (ع) ، سلام و درود خدا بر تمام اصحاب قائم (ع)، سلام و درود خدا بر برادران و خواهران مومن حقیقی در مشرق زمین و مغرب آن
كه ما [شر] ريشخندگران را از تو برطرف خواهيم كرد – سوره مبارکه حجر آیه 95 ، السلام علیکم و رحمه و برکاته

خواهر شروق القرش
السلام علیکم و رحمه و برکاته ، من شروق القرش از مصر هستم ، و من در مقابل تمام دنیا شهادت میدهم که عبدالله هاشم (ع) پاک ترن مردی است که من تا به حال در زندگی ام دیده ام ، و او پاکترین قلب و روح است
و او کسی است که مرا از گمراه شدن نجات داد ، و او کسی است که شما را نیز نجات داده است. او کسی است که ما را به شناخت قائم رساند. اگر به خاطر او نبود ، ما هم اکنون هنوز هم در تاریکی بودیم
من عبدالله را چهار سال است که میشناسم ، در ابتدا او را از TADS و The Arrived شناختم
بعدا در زمانی که الله سبحان تعالی مرا هدایت کرد ، خواهرم را ، و برادرم را ، به طریق عبدالله (ع) ، او با خواهر من ازدواج کرد. و از آن موقع به بعد ، او برادر بزرگتر من شد. او کسی است که اخلاق و رفتار اهل بیت (ع) را به من آموزش داد
و او همواره در کنار من ایستاد. و همواره برادری برای من بوده است به معنای واقعی کلمه
حتی قبل از شناخت پرچم های سیاه مشرقی ، وقتی که به عبدالله هاشم نگاه میکردم همیشه میگفتم که او فردی مخصوص برای الله سبحان تعالی و امام (ع) است
عبدالله هاشم کسی است که به من رفتار و اخلاق اهل بیت (ع) را آموزش داد زیرا او یکی از آنهاست. او الگویی برای من و تمام انصار است.
عبدالله هاشم از اهل بیت (ع) است و او فرزند امام احمد الحسن (ع) است و او لیاقت آن را دارد
و شما افرادی که به او اتهام میزنید و میخواهید اعتبار و آبرویش را از بین ببرید ، به شما میگویم : کاری که شما میکنید هیچ چیز را عوض نخواهد کردو ما با عبدالله هستیم و ما همواره با او و در کنارش خواهیم ماند
از زمانی که عبدالله هاشم را شناخته ام و تا به الان ، تنها تمرکز او در خدمت به قائم آل محمد (ع) بوده است و هدایت بیشترین افراد ممکن
بدون هیچ چیزی در بازگشت ، نه برای برای لقب و نه برای شهرت نه برای هیچ چیز دیگری و او هرگز چیزی برای خودش برنمیدارد
و اگر شما نمیدانید ، پس بگذارید تا به شما بگوییم ، اینها اخلاق و رفتار اهل بیت (ع) هستند
چند وقت پیش ، خواهری و من وارد اتاق پالتاک پیروان مکتب لعنت شده ، شدیم ، برای تلاش به هدایت آنها. بر حسب اتفاق متوجه شدیم که یکی از ادمین آنها در میکروفون میگفت
"هرکس که در مورد عبدالله هاشم یا در مورد پرچم های سیاه مشرقی صحبت کند ، از اتاق بیرون انداخته خواهد شد" و کلماتی نامناسب به کار برد که نمیتواند مناسب اهل بیت (ع) باشد
اگر بر حقیقت بودید ، از شنیدن شهادت ما برای عبدالله نمی ترسیدید ، اما شما ها ، به دستور گوساله فیس بوکتان ، ممنوع شده اید که در مورد انصار مصر با کسی سخن بگویید. و آن دلیلی است بر اینکه مدرکی ندارید
لعنت خدا بر شما باد ، لعنت خدا بر کسانی که عبدالله را رد میکند باد ، زیرا کسانی که عبدالله (ع) را رد میکنند قائم آل محمد (ع) را نیز رد خواهند کرد و کسی نور را رد نخواهد کرد جز تاریکی
ای احمد ای عبدالله ای مهدی ، ای اهل بیت از شما خیر است ، در شما خیر است و بر شما خیر است
لبیک یا احمد الحسن ، لبیک یا عبدالله ، السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
ویدیو : چهره ی من آخرین چیزی خواهد بود که در این زندگی خواهی دید

برادر اونور آیدین
خطاب به آن کافران منافق ، کسانی که به ابا صادق (ع) قبیح ترین اتهامات را زدند ، باید بدانید که پدرانتان بر ضد انبیاء و رسولان همین گونه عمل کردند
در حقیقت این شما هستید که در کرّت های ( رجعت های متفاوت) قبلی تان آن را انجام داده اید ، لعنت خدا بر شما باد
امام (ع) شمشیرشان را بیرون کشیده اند ، و گردن های شما به زودی آن را حس خواهد کرد ، حتی اگر به چهار گوشه ی زمین فرار کنید.
من میخواهم به آن شهادت دهم که ابا صادق (ع) برای من همانند پدر است ، و بیشتر از پدر است
او (ع) برای من مادری است بیشتر از مادر خودم
او (ع) برای من برادری است بیشتر از برادر خودم
او عبدالله است و او واقعا خادم الله است
سلام و رحمت و درود خدا بر انصار امام مهدی (ع)
سلام و رحمت و درود خدا بر انصار امام احمد الحسن (ع)
سلام و رحمت و درود خدا بر انصار عبدالله هاشم (ع)
و لعنت خدا بر دشمنان آنها باد

برادر کان جندان
به خدا سبحان و تعالی سوگند میخورم که من موافق تمام سخنانی که برادرم اونور گفت هستم و به خدا سبحان تعالی قسم میخورم که او راستگو است
اسم من کان جندان است ، و نیازی نیست که چیزی را برای دشمنان ابا صادق (ع) توضیح دهم ، زیرا نهایتا آنها کلام من را تصدیق نمیکنند
و هرچیزی که باید گفته میشد ، گفته شده است
و تمام آنچیزی که لازم است در مورد من بدانند آن است که من دیواری هستم بر تمام دشمنان ابا صادق (ع)
اگر فکر میکنید که به ابا صادق (ع) میتوانید آزاری برسانید ، پس من با ابا صادق (ع) پسر امام حسین (ع) هستم و من از شما قوی ترم
پس مراقب باشید ، اگر سعی در آزار رساندن به ابا صادق (ع) را داشته باشید ، چهره ی من آخرین چیزی است که در این زندگی خواهید دید
ما قلم و شمشیر ابا صادق (ع) هستیم
و لعنت خدا سبحان تعالی بر تمام دشمنان ابا صادق (ع) و من از خدا درخواست میکنم تا من را به عنوان عذاب آنها قرار دهد
اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا

خواهران صباح یافعی ، ایمان الهی ، تهانی الهی
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته ، اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا
امروز ما میخواهیم با این برای عبدالله هاشم شهادت دهیم و شکر و سپاس مخصوص خداست
من میخواهم خودم را معرفی کنم ، اسم من صباح یافعی است و اینها دخترانم هستند
السلام علیکم ، اسم من ایمان است ، السلام علیکم اسم من تهانی است و چهار سال است که همراه مادر و خواهرم در مصر زندگی میکنم
ما چهار یا پنج سال است که اینجا با عبدالله هاشم زندگی میکنیم الحمدلله
میخواهیم بگوییم که تمام اتهاماتی که بر او زده شده است به هیچ شکلی هیچ اساس و پایه ای ندارد
تمام اتهاماتی که به او زده شده است، با دلایل متعدد رد شده است ، پس لطفا به ویدیوهای پرچم های سیاه مشرقی در یوتیوب و فروم پرچم های سیاه و همچنین ویدیوهای دکتر علی الغریفی مراجعه کنید
من میخواهم بگویم که مکتب و پیروانش به نشر اکاذیب و تمهت هایشان ادامه دادند...و آنها رسوا گشتند با آنچه که آنها ارائه کردند ، خیانت و غصب حق امام مهدی (ع) و امام احمد الحسن (ع) که از سال 2008 در غیبت بوده اند و الان از غیبت خارج شده اند
و میخواهم بگویم که در آنجا فقط دو راه وجود دارد ، راه مستقیم و راه ابلیس و مسیر وسطی وجود ندارد
پس کسانی که به امامان اهل بیت (ع) خیانت را کردند ، پس آنها همراه با شیطان اند ، برای شیطان اند و به سوی شیطان اند ، لعنت خدا بر او باد
و دلیل آنکه عبدالله هاشم (ع) تحت این حملات قرار گرفته است که از آنها متهم به سرقت شده است که آن باطل است و اینکه او به باشگاه های شبانه میرود که آن واقعا اتهام سخیفی است. ما قطعا آن را میدانیم و ما در یک آپارتمان زندگی کرده ایم و همراه او بوده ایم ، بدون هیچ گونه اشتباهی ما مطمئنیم که آن دروغ محض است توسط مردمی که بسیار شخصیت پستی دارند و آنها افرادی گمراه هستند که بعضی از آنها در مصر زندگی کرده اند
و من میخواهم بگویم که قلب عبدالله ماشاالله همانند آهن است ، صبر او بی نظیر است ، و بخشش او متواضعانه است ، و من هیچ کسی را همانند او نمیشناسم و به خدا قسم که آن حقیقت است
هیچ کس را نمیشناسم که چنین صبری با افرادی داشته باشد که سعی در به استهزا گرفتن دارند... همچنین آنها سعی کردن او را از پا در آوردند ولی ماشاالله او همانند شیر ایستاده است... و ما او را شیر می نامیم زیرا او همانند شیر است ، بارک الله بر او
خواهر تهانی الهی : بسم الله الرحمن الرحیم ، من در اینجا در مصر همراه با عبدالله و انصار دیگر تقریبا چهار یا پنج سال است که زندگی کرده ام
و اخلاق و رفتار او را دیده ام ، و او اخلاق و رفتار اهل بیت (ع) را دارد
و صبر او را دیده ام در زمانی که همگی ما وارد امتحانات و فتنه ها گشتیم و او همواره بر مسیر مستقیم ثابت ماند و به ما کمک کرد و ما را هدایت کرد و درس های بسیاری به ما داد
و به ما یاد داد تا همواره خودمان را بهتر کنیم و از راه درست پیروی کنیم. فقط میخواهم بگویم چیزی که آن کافران میگویند نه به آسیبی میرساند و نه سودی . پس لعنت خدا بر ظالمین بر اهل بیت (ع) و ظالمین بر ابا صادق (ع)
خواهر ایمان الهی : السلام علیکم ، من فقط میخواهم بگویم در انتها ، ما عبدالله را میشناسیم و او را بسیار دوست داریم ، هرچیزی که کافران میگویند نمیتواند آن را تغییر دهد
خطاب به کافران ، بدانید با حسد و عقده هایتان در حال نابود کردن خانه هایتان با دست های خودتان هستید و بدانید که اگر طلب بخشش و آمرزش نکنید و روش تان را عوض نکنید پس مقصدتان به سوی جهنم خواهد بود
انشاالله که پروردگار اهل بیت (ع) و شیعه آنها را بیامرزد
اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا
ویدیو : جواب روشن به شیخ ملعون خائن

بسم الله الرحمن الرحیم ، اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا
اسم من محمد عبدالله است ، من از انصار مصر هستم و من کسی هستم که شیخ شیطانی محمد عطیه در ویدیوی قبلیش راجع به او صحبت کرده است
من امروز در مقابل شما هستم و شهادت میدهم که من کسی هستم که مرتکب گناهی شده ام که شیخ ملعون به آن اشاره نموده است ،و آن استعمال دخانیاتی است که استعمال آن حرام است و آن حدود دو سال پیش بود
و شهادت میدهم که عبدالله هاشم هیچ گونه ارتباطی با آن خطا که من و برادرم محمود مرتکب شدیم ، ندارد.
من شهادت میدهم که در آن زمان ، هنگامی که عبدالله متوجه شد که چه اتفاقی افتاده است بسیار ما را سرزنش کرد و ما او را به شدت نا امید کرده بودیم
او سخن الله و سخنان احمد الحسن (ع) را به ما یادآوری کرد
او به شدت ناراحت بود راجع به کاری که کرده بودیم ، اما او ما را بعدا ، هنگامی که به الله سبحان تعالی توبه کردیم ، بخشید
و من همچنین شهادت میدهم و تایید میکنم که عبدالله هاشم ، اباصادق (ع) کاملا از تمام اتهامات محمد عطیه بر او در آن ویدیو مبراء است
و من همچنین شهادت میدهم و تایید میکنم که عبدالله هاشم ، اباصادق (ع) کاملا از تمام اتهاماتی که من در آن ایمیل نشان داده شده در ویدیو بر او زدم مبراء است
آن اتهاماتی که من در آن زمان به عبدالله (ع) نسبت دادم تمام باطل و تحت تحریکات محمد عطیه ، لعنت خدا بر او باد ، است ، کسی که در آن ماه ها از من و بسیاری دیگر سوء استفاده کرد
من شهادت میدهم که عبدالله ابا صادق (ع) همانند آنچه که من به باطل در آن ایمیل اشاره کردم ، یعنی آشکار کردن خطای دیگران نیست ، بلکه به خدا قسم خلاف آن حقیقت دارد
به خدا قسم آن اتهامات من علیه او همگی ظلم و دروغ بوده اند و تحت تاثیر محمد عطیه ی گمراه و گمراه کننده بوده است
عبدالله هاشم بسیاری از خطاهای ما را میدانست اما او هرگز به آنان اشاره نکرد ، با اینکه در آن زمان ما شدیدا و بی رحمانه به او حمله میکردیم ، ما تحت هدایت محمد عطیه ملعون بودیم
عبدالله (ع) به ما با آنچه که بهتر بود جواب داد. بلکه او با آزار و اذیت ما با مهربانی آل محمد (ع) برخورد کرد
بلکه آن ایمیل ، اولین باری بود که او جواب ما را به آن شکل داد و ما مستحق تک تک لغاتی که او در آن به ما گفت بودیم ، بعد از ماه ها و ماه ها حمله بر او ، جایی که ما به او و کسانی که با او بودند ناعادلانه تهمت میزدیم
الحمدلله رب العالمین ، کسی که ما را از شر محمد عطیه و اربابانش گوساله و سامری لعنت خدا بر آنان باد ، نجات داد
الحمدلله رب العالمین ، کسی که ما را مجددا به گرد حقیقت جمع کرد
{ و همگى به ريسمان خدا چنگ زنيد و پراكنده نشويد و نعمت‏خدا را بر خود ياد كنيد آنگاه كه دشمنان [يكديگر] بوديد پس ميان دلهاى شما الفت انداخت تا به لطف او برادران هم شديد و بر كنار پرتگاه آتش بوديد كه شما را از آن رهانيد اين گونه خداوند نشانه‏هاى خود را براى شما روشن مى‏كند باشد كه شما راه يابيد} سوره مبارکه آل عمران ، آیه صد و سه
ما شهادت میدهیم به رحمت و بخشش عبدالله (ع) که او ما را با قلب پاکش بخشید ، با وجود تمام تهمت های نابجایی که ما بر او زدیم و ناعادلانه بر او افترا زدیم
ای محمد عطیه ، ای شرور ملعون ، تلاشت بی فایده است
به خدا قسم اگر ما میخواستیم تا تو را رسوا کنیم ، مدتها پیش آن را انجام داده بودیم ، ولی ما نمیخواهیم از روش های پست تو پیروی کنیم
و من کلام ابا عبدالله ( امام صادق ع ) را به او یاد آوری میکنم : هنگامی که قائم قیام میکند ، کسانی که می اندیشند از مردم این امر هستند ، از آن خارج می شوند و در آن افرادی که شبیه به پرستشگر های ماه و خورشید هستند وارد می شوند
پس حتی اگر برادرم محمود و من اشتباهی در گذشته انجام داده ایم ، پس ما به الله سبحان تعالی بسیار آمرزشگر ، بسیار بخشنده توبه میکنیم
حتی اگر ما ماه و خورشید را در گذشته پرستیده ایم ، پس اینجا امام صادق (ع) میفرمایند : هنگامی که قائم قیام میکند ، کسانی که می اندیشند از مردم این امر هستند ، از آن خارج می شوند و در آن افرادی که شبیه به پرستشگر های ماه و خورشید هستند وارد می شوند
الحمدلله رب العالمین که پاک بودن عبدالله ابا صادق (ع) را از تمام اتهامات باطل تو به ما نشان داد
هر کاری که میخواهید انجام دهید ، شما فقط در حال زمینه سازی برای وارث امر (قائم ع ) هستید ، چه بخواهید و چه نخواهید
و در آخر خطاب به تمام آنان که محمد عطیه تلاش بر گمراه کردن آنان با یاد آوری خطاهای گذشته ی مومنین دارد ، پس من به آنها میگویم
شما هنوز تحت فرمان الله سیحان تعالی هستید برای جستجو کردن و مشخص کردن حقیقت ، بدون توجه به اینکه خطا و گناهان شخص حامل پیام چه چیزهایی است
الله سبحان تعالی میفرمایند : { ای کسانی که ایمان آورده اید! اگر (شخص) فاسقی خبری برای شما آورد, پس (در بارۀ آن) بررسی (وتحقیق) کنید, تا آنکه (مبادا) به گروهی از روی نادانی آسیب برسانید, آنگاه بر آنچه انجام داده اید پشیمان شوید} سوره مبارکه حجرات ، آیه شش
ای احمد ، ای عبدالله ، ای مهدی ، از شما ای اهل بیت خیر است ، و در شما خیر است ، و بر شما خیر است

برادر محمود القرش
بسم الله الرحمن الرحیم ، اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا
اسم من محمود القرش است ، من از انصار مصر هستم و من کسی هستم که شیخ محمد عطیه ، لعنت خدا بر او باد ، درباره اش در ویدیوی آخرش سخن گفت
من در مقابل شما ایستاده ام و شهادت میدهم که ، در دو سال پیش ، من مرتکب گناه استعمال دخانیاتی شدم که استعمال آن حرام است
و بعد از آنکه من شدیدا توسط عبدالله اباصادق (ع) نصیحت گشتم ، به الله سبحان تعالی توبه کردم
و بعد از آن او به ما سخنان اهل بیت (ع) را و سخنان امام احمد الحسن (ع) و سخنان الله سبحان تعالی را یاد آوری کرد
تا زمانی که ما اشک ریختیم
من شهادت میدهم که عبدالله هاشم (ع) کاملا از تمام آن مواردی که در آن ویدیو بیان شده است مبراء است ، و آنها ناعادلانه و به دروغ به او نسبت داده شده است
آن خطا از من و برادرم محمد بود و عبدالله (ع) هیچ گونه ارتباطی با آن نداشت
ای محمد عطیه ، ای ملعون و شرور ، تو و اربابانت و پیروان اربابانت یعنی گوساله و سامری لعنت خدا بر آنان
آن ویدیو پست شده توسط شما ها فقط نشان دهنده شرمنده بودن واضح شما از کمبود دلیل و برهان است
اشاره کردن به خطاهای گذشته بعضی از مومنین که از آنها سال ها گذشته است ، دلیلی بر ضد دعوت مبارک پرچم های سیاه مشرقی نیست
بلکه آن فقط دلیلی بر نا امید بودن شما از رحمت و بخشش الله سبحان تعالی است ، و دلیلی بر باطل بودن شما و نداشتن چیزی علیه حقانیت پرچم های سیاه مشرقی
فراموش کرده ای یا خود را به فراموشی زده ای ، که خطاهای مومنین در گذشته بر دعوت الهی برده نمی شود؟
آیا فراموش کرده ای یا خود را به فراموشی زده ای ، که در کتاب نامه هدایت منسوب به امام احمد الحسن (ع) ، او (ع) میفرمایند
مردم را از حقیقت مطلع نمایید و مردم را به حق فرا خوانید و همه را به سفره ی آسمانی که از بهشت آمده است دعوت کنید ، شاید کسانی که نمازهایشان و ذکر هایشان را طولانی میکنند به این دعوت نیایند ، بلکه زنا کاران ، شراب خواران و گناه کاران به آن بیایند ، پس به الله توبه میکنند. این دلیل آن است که من فرستاده شده ام ، تا آنها را اصلاح کنم
آیا فراموش کرده ای یا خود را به فراموشی زده ای ، که دین با مرد یا زن بودن اندازه گرفته نمیشود
از سفیان بن السمت ، نقل کرد : من به ابو عبدالله (ع) گفتم : قربانتان گردم ، مردی از جانب شما به سوی ما آمد که به دروغگویی شناخته شده است ، پس حدیثی را برای ما نقل کرد که از آن بیزار شدیم
امام (ع) فرمودند : آیا او به شما گفت که من گفته ام که شب روز و روز شب است؟
من گفتم : نه
پس امام (ع) فرمودند : حتی اگر او آن را گفت پس تو نباید آن را رد کنی و یا بگویی که آن دروغ است ، زیرا آن همانند آن است که بگویی من دروغگو هستم – مختصر بصائر الدرجات ص 76 یا ص 234 ، بحار الانوار 2-211
از ابی بصیر ، امام جعفر (ع) فرمودند : نگویید که حدیث منسوب به ما از طریق مرجئه یا قدری یا حروری دروغ است ، زیرا شما نمیدانید که آن ممکن است بخشی از حقیقت باشد ، که به آن معنی است که الله بر اورنگ اش درغگو خوانده شود - المحاسن البرقی 230-1 علل الشرائع 395-2
آیا فراموش کرده ای یا خود را به فراموشی زده ای ، که امام علی (ع) در خطبه ی بیان فرمودند : قائم (ع) به 313 اصحابش میگوید : من بیعت شما را میپذیرم به شرط سی خصیصه که به آن وفادار می مانید و هیچ چیز از آن را تغییر نمیدهید
و بعضی از آن خصیصه ها عبارتند از : آنها دزدی نمیکنند ، زنا نمی کنند ، و کار حرام را انجام نمیدهند و مرتکب فحشا نمی شوند ، شهادت غلط نمیدهند ، الکل یا نوشیدنی های مست کننده نمی نوشند ، خون را به ناحق نمیریزند ، و....و....و
قائم (ع) مبنای بیعت خود را بر آن میگذارد زیرا بعضی از آنان بعضی از آن کارها را در گذشته انجام داده اند ، همانجور که امام احمد الحسن (ع) آن را برای ما روشن کرده اند
اما آنها از آن به الله سبحان تعالی توبه کردند و الله را از طریق الله شناختند ، پس الله سبحان تعالی کار های بد آنان را به کارهای نیک تبدیل کرد و آنها را در زمره ی پرهیزکاران و صالحین قرار داد
چه مقدار شما نادان هستید! چه مقدار کار شما زار است! چقدر نا امیدی شما از رحمت الله سبحان تعالی و آمرزش او زیاد است. چقدر کفر شما به سخنان محمد (ص) و آل محمد (ع) زیاد است
{ مى‏خواهند نور خدا را با سخنان خويش خاموش كنند ولى خداوند نمى‏گذارد تا نور خود را كامل كند هر چند كافران را خوش نيايد} سوره مبارکه توبه آیه سی و دو
هر کاری که میخواهید انجام دهید ، شما فقط در حال زمینه سازی برای وارث امر (قائم ع ) هستید ، چه بخواهید و چه نخواهید
ای احمد ، ای عبدالله ، ای مهدی ، از شما ای اهل بیت خیر است ، و در شما خیر است ، و بر شما خیر است

Salam, Reddition. R-24. Le Mahdi étant le Re[…]

L- La Mère des Cités.

Salam, La jeune fille, mère du Fils de l’homme[…]

بسم الله الرحمن الرحيم والحمد لله رب العالمين […]

Ç- Prière (Çalat).

Salam, Diverses manières de prier. Ç- 2. Tou[…]