By ansarmahdii
BEDEN İÇİNDE ORTAYA ÇIKACAK OLAN LAT VE UZZA!

İmam Sadık (as) babalarından (as) nakleder, Peygamber (saa) buyurmuştur: “Ben göğe götürüldüğüm zaman, Rabbim Teala bana vahyetti…” Ve hadise devam etti ve nihayet şöyle buyurdu: “Kafamı kaldırdım ve aniden Ali, Fatıma, Hasan, Hüseyin, Ali bin Hüseyin, Muhammed, Cafer, Musa, Ali, Muhammed, Ali, Hasan ve onları ortasında inci gibi bir yıldıza benzeyen Hüccet bin Hasan Kaim’in (as) nurlarını (gördüm), dedim ki: ‘Rabbim, bunlar kimdir?’ O (svt) da buyurdu: ‘Bunlar İmamlardır ve bu benim Helalimi helal, Haramımı haram kılacak Kaim’dir ve onunla düşmanlarımdan intikam alacağım ve o (as) Benim dostlarım için bir tesellidir ve o (as) senin Şialarının kalplerine zalimlerden, nankörlerden ve kafirlerden şifa veren kimsedir, Lat ve Uzza beden içinde ortaya çıkacak ve o (as) da onları yakacaktır, o gün onların yanındaki insanların azgınlığı, Buzağı ve Samiri’nin azgınlığından daha zor/şiddetli olacaktır.” [Kemalud Din s.253, Gaybet-i Tusi s.173, Biharul Envar c.52 s.379, İlzamun Nasib c.1 s.169], BUZAĞI KİTABI
Y- Yamani et Yawmiates (Mémoires).

Salam, Le récipiendaire. Y-13. Il est aussi[…]

N- Nostradamus.

Salam, Au détriment des associateurs. N-7. […]

Q- Le Mahdi dans le Coran.

Salam, L’Astre perçant. Q-26. La lumière d[…]