بسم الله الرحمن الرحيم
اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما کثیرا
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

قلبت را از درون پاک ( خالص) کن و خواهی دانست به آن شکل که من میدانم ، باقی مانده های دنیا را از قلبت بزدای و درونت را پاک کن. و برای برادرانت و تمام انسان ها آرزو کن آنچه را که برای خودت آرزو می کنی. و بگذار اولین نفری باشی که می دهی و آخرین نفری باشی که دریافت می کنی. خودت را آموزش بده و تربیت کن ، و بدان که الله می شنود و می بیند آنچه را که درون قلب است ، از برای اینکه زبان نه قدمی به جلو بر میدارد و نه به عقب. ( اشاره مترجم : به این معنا که آنچه با زبان ات گفته می شود چیزی نیست که برای الله مهم است بلکه آنچه درون قلبت است برای الله، سبحان و تعالی ، مهم است) – احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های سیاه مشرقی
و نصیحت من به شما این است که برای همیشه و همواره به خدا ظن (گمان) خوب داشته باشید. و همواره بدانید که خدا بنده های نیکوکار خود را گمراه نمیکند. و سپس صبور باشید و بعد از آن صبور باشید و بعد از آن نیز صبور باشید. به خدا قسم ، هر کسی که به آن عمل کند این جهان را ترک نخواهد کرد مگر آنکه او خشنود است. – احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های سیاه مشرقی
مومنان برادرانی از یک روح هستند که در بدن های زیادی تقسیم شده اند. از ما نیست شخصی که درد و رنج برادرش را حس نکند ، و از ما نیست کسی که در خوشحالی برادرش به وجد نیاید. با هم متحد باشید ، دست در دست ، همانند عمارتی استوار ، باشد که پروردگار همه شما را خیر و برکت دهد – احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های سیاه مشرقی
جواب امام احمد الحسن (ع) به برادر فراس در مورد بحث با خداناباوران : درود و رحمت و برکت خدا بر تو باد ، به او بگو که فقط در مورد یک چیز فکر کند و یقین به او باز خواهد گشت، اگر از آن به درستی استفاده کند. فقط در مورد عدالت خالق تفکر کند. چه کسی است که عدالت را می آورد برای مثال زمانی که کسی با پدر و مادرش یا یکی از آنها بدرفتاری میکند؟ چه کسی است که آن بدرفتاری را نسبت به والدین باز میگرداند؟ چه کسی است که این عدالت را می آورد؟ تو با والدین ات بد رفتاری میکنی برای مثال و خالق به تو با همان عمل تو جواب خواهد داد. یا فردی زنا میکند و یا ظلمی به حرمت افراد میکند، خالق این عمل را بازمیگرداند و فردی می آید و به حرمت این فرد ظلمی میکند و به همین منوال. این برای آن است که برای تو مثالی بیاوریم ، بسم الله الرحمن الرحیم { مرد زناكار جز زن زناكار يا مشرك را به همسرى نگيرد و زن زناكار جز مرد زناكار يا مشرك را به زنى نگيرد و بر مؤمنان اين [امر] حرام گرديده است} سوره نور ، آیه 3. زنا قصوری است بر تو و آن از خانواده تو بازستانده خواهد شد. چگونه ممکن است که آن بدون رهبری باشد؟ یا حاکمی؟ آیا برای مثال طبیعت این عدالت را اجرا خواهد کرد؟ عدالت عدل است و او الله است. هیچ خدایی جز او نیست. همواره زنده ، همواره حمایت کننده. این برای هر حقیقت جوی عادلی کفایت می کند. بگذار تا او بر عدالت تفکر کند و او خواهد دانست که خالقی وجود دارد. فردی که با والدینش بدرفتاری میکند و زنا میکند – و ما از آنچه که تو داوری میکنی به الله سبحان تعالی پناه میبریم – تو داوری خواهی شد.

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین
اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیماً کثیرا

ترجمه سخنان و پیامهای جدید از امام احمد الحسن (ع) که توسط خواهر پاکمان < احمد احمد >به ما می‌رسد

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010520521911

به شما از " من (منیت) " هشدار میدهم. مراقب " من (منیت) " باشید ، مراقب آن باشید ! منیت... هر زمان که احساس کردید بهتر از دیگرانید ، بیاد آورید خدای بلند مرتبه عظیم ، جبار، متکبراست. شما چیزی برای ذکر شدن در این زندگی نیستید. و آن حقیقت است
سخنی از سید احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی

و آن‌ها به تاریکی پیوسته خواهند بود تا روز رستاخیز. و سایه ی تاریکی به راه رفتن در جلوی هر نوری ادامه خواهد داد. و تاریکی هرگز بر نور پیروز نخواهند شد تا زمانیکه پروردگاری وجود دارد که نامش "جبار" است
سخنی از حق ، امام احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی

هر کسی که واقعاً وجه الله ( صورت خدا ) را میخواهد ، و هرکسی خشنودی خدا را میخواهد و میخواهد که به رحمت خدا وارد شود ، او باید همه چیز را که او را به این دنیای وهم آلود فانی وصل میکند ، قربانی کنی
سخنی از مولای مقدس احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی

پیروزی دادن درکلمات نیست. ما انصاری ( یاران) نمیخواهیم که حرف بزنند. ما انصاری میخواهیم که بسیار بیشتر از آنکه حرف بزنند ، عمل کنند

زندگی این دنیا وهم است ، زینت هایش پول و فرزندان تان است. سرابی که انسان از آن بیدار نخواهد شد مگر بعد از مرگ جسمانی

امری را قضاوت نکن قبل از آنکه کاملاً از آن مطمئن باشی ، تا به سردرگمی دچار نشوی و به هیچ کسی در زندگی‌ات ظلم نکنی. قضاوت نکن قبل از آنکه صحت و سقم امر را معلوم کنی و امر برای تو یقین شود. اگر دیدی که در کارت خیری برای دعوت است ، پس عمل کن ، و اگر دیدی که در کارت دروغی درباره ی خدا و رسولش است و نفاق است ، پس آن را رها کن

دین کلمات نیست. دین عمل است. وعمل نباید برای شخصی که کار میکند باشد ، بلکه باید برای دیگران باشد ،عمل برای نجات بشریت

دعوت به اوج خود رسیده است و انشاالله پیروزی نزدیک است. بسیاری هستند که بر کشتی سوار شده اند. اما اندکی وفادار و محکم در برابر گردباد ها و باد ها و موج‌های بلند می‌مانند

وقتی علمی انجام میدهی ، نگذار تا هیچ‌ کس از طریق تو متوجه آن شود. بگذار تا عمل در مورد تو صحبت کند. باشد تا خدا به تو موفقیت بخشد
سخنی از مولای مقدس احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی ، ابا عبدالله حسین (ع) در رجعتش

اگر نفسی را که عاشقش هستی می شناختی ، به آن نزدیک نمی گشتی ، برای تو مثالی میزنم و متوجه خواهی شد. نفسی که عاشقش هستی همانند توالت است، به دست انسان به خوبی شکل گرفته ، تمیز و زیبا در ظاهر و نجس در داخل. آیا قادر خواهی بود که سرت را در توالتی ساخته شده از طلا ، تزیین شده با جواهر قرار دهی؟ پس چگونه ممکن است که عاشق آن باشی؟
نصیحتی از مولای مقدس احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی

آیا میدانی که بر خانواده ی زنی که طلاق گرفته است یا بیوه شده است واجب است که او را شوهر دهند ( او را مزدوج کنند )، بیشتر در مقایسه با دختر باکره ؟ همانا پروردگار بلند مرتبه غریزه جنسی را در ما قرار داد ، و آن نعمتی خواهد بود اگر حلال باشد . و اگر حرام باشد بدخواهی و انتقام و بیماری و فقر و آتش جهنمی که برای آنانی که مرتکب آن شده‌اند خواهد بود. و آن حرام است که خودمان را از آن محروم کنیم ، زیرا آن رحمتی است که شرایط آن همانند تمام امیال انسان است

من هرگز به قیمت دعوت امام مهدی (ع) ستایش ( فردی را ) نکردم یا تملق نگفتم و هرگز آن را انجام نخواهم داد

در درون هر انسان دانه ای وجود دارد . بعضی از مردم توانایی آن را دارند که آن را بیرون بیاورند و آن را برجسته نمایند. و بعضی از مردم قادر به انجام آن نیستند . تمام امر به خود انسان بازمیگردد. افرادی هستند که قادر به انجام آن نیستند زیرا که آن‌ها آن را نمیخواهند ، یا به آن علت که آن‌ها آن را امتحان نکرده اند. و خرد از خصوصیات بشر است. و متانت نشان دهنده ی فرد است ، و اعمالش به او اشاره می‌کنند. و انسان در زیر زبان اش پنهان است. آیا میخواهی از چیزی تو را مطلع کنم که تو را به آن شکل قرار دهد؟ هیچ سخنی نگو ، یا هیچ عملی انجام نده قبل از آنکه از تمام جنبه‌ ها آن را مورد مطالعه قرار دهی. و هنگامی که تصمیمی گرفتی ، یا عملی مرتکب شدی ، هرگز آن را ترک نکن. یک سخن باش ، اما درستکارانه ، و آن را با اخلاص انجام بده برای خاطر خدا. و هنگامی که تصمیمی گرفتی ، هرگز آن را عوض نکن ، و هنگامی که سخنی گفتی هرگز آن را ترک نکن . اما به یاد داشته باش : درستکارانه ، و برای خاطر خدا. بعد از تفکر متمرکز و عمیق. و نگذار هیچ‌کس بر روی وجه زمین بر تو اثر بگذارد تا سخن ات را تغییر دهی ، به جز حجت خدا فقط

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین

ترجمه سخنان و پیامهای جدید از امام احمد الحسن (ع) که توسط خواهر پاکمان < احمد احمد >به ما می‌رسد

بسم الله الرحمن الرحیم { و خدا را شرم و ملاحظه از آن نیست که به پشه و چیزی بزرگتر از آن مثل زند، پس آنهایی که به خدا ایمان آورده‌اند می‌دانند که آن مثل حق است از جانب او، و اما آنهایی که کافرند می‌گویند: خدا را از این مثل چه مقصود است؟ گمراه می‌کند به آن مثل بسیاری را و هدایت می‌کند بسیاری را! و گمراه نمی‌کند به آن مگر فاسقان را. } سوره بقره آیه 26
عزیزان من ، هرگز خدا را خشمگین نکنید. حتی اگر آن حلال باشد. و هرگز چیزی را از دنیا به آخرت ترجیح ندهید . تمام دنیا حتی به ارزش ذره‌ ای از آخرت نیست. و هنگامی که ما میگوییم ذره‌ای ، فقط برای توصیف آن است ، اما در حقیقت حتی یک دهم ذره نیز بسیار زیاد خواهد بود برای دنیا. دنیا ارزش هیچ چیز را ندارد. بله عزیزانم ، آن یک وهم است. و امیدوارم که متوجه آن شوید. همه‌ افراد در آن و بر آن یک توهم هستند. (توهمی) که انسان از آن بیدار نمی‌شود تا مگر بعد از رهایی از دست این بدن. به اطرافتان بنگرید..به همه چیز نگاه کنید. همه چیز را موقتی خواهید یافت. کسی که دیروز به خاطر او ( برای بدست آوردنش ) میجنگیدید ، امروز او را حوصله سر بر می یابید و میخواهید که از او رها شوید. در موقع مرگ دنیا به این شکل خواهد شد . آن را برای شما نزدیک‌ تر میکنم... اگر برای مثال امروز کالایی بخرید... و قبل از آن ، برای آن کالا آرزو میکردید و دوست داشتید که آن را بخرید ، و امروز آن را بدست آورده اید. چه مقدار زمان نیاز دارید تا امری عادی برای شما شود ؟ زمانی اندکی خواهد بود که چشم‌تان را با آن پر خواهید کرد. و همانند آن این زندگی دنیایی خواهد بود. اگر چشمانتان را از آن پر کنید ، از چشم شما خواهد افتاد. به همه چیز در دنیا بنگرید و به تمام دنیا از بالا بنگرید. اگر شخصی نزد شما بیاید و بگوید که تمام آن برای شما است ، و شما صد هزار سال زندگی خواهید نمود تا وجب به وجب آن را مشاهده کنید ، و نه فقط برای یکبار بلکه برای چندین بار ، روزی خواهد آمد که آن برای تان ملال آور خواهد شد و از چشمتان خواهد افتاد. اگر آن حقیقتی بود ، و اگر آن برای ما دائم می‌بود ، هرگز از آن خسته نمی‌شدیم. و گواه این است که زندگی در آن کوتاه است و در بهشت جاودانه است. زیرا آخرت زندگی حقیقی است ، و نه یک وهم ، و دنیا وهم است . آیا اکنون عزیزانم مقصود به شما رسیده است؟ و هرکس آخرتش را برای دنیا بفروشد یک بازنده ی صد در صد است. و برنده کسی است که برای آخرتش عمل میکند ، عملی که صورتش را در مقابل پروردگارش نورانی کند . { و زندگى دنيا جز بازى و سرگرمى نيست و قطعا سراى بازپسين براى كسانى كه پرهيزگارى مى كنند بهتر است آيا نمى‏ انديشيد } سوره الانعام آیه 32

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین

همانا آنچه به شما وعده داده شد فرا رسیده است ، ای پیروان سامری مکتب . در کتاب "نشانه های صاحب" نوشته شده توسط امام احمد الحسن (ع) که توسط سامری مکتب پنهان شده است [ توضیح میدهد که ] امام محمد بن الحسن (ع) خاتم پیامبران و اوصیا می‌باشند ، یعنی ایشان محمد (ص) در رجعتشان می باشند. در اینجا عبارت از کتاب آمده است : " از آن رو که امروز ما همگی احتمالی برای اصلاح این شرایط فاسد نمی‌بینیم مگر از طریق یک انقلاب اصلاحی عظیم که حمل کننده ی کلمات '' الله اکبر'' می‌باشد و رهبری شده توسط خاتم پیامبران و اوصیا امام مهدی (ع) به منظور آنکه او (ع) مردم را از تاریکی خارج و به نور وارد سازد. و ایشان (ع) رهبر آسمانی هستند که درباره ی او (ع) پیامبران (ع) بشارت داده بودند. "--- توجه : در کتاب "نشانه های صاحب" موارد بسیاری وجود دارد که دروغ و دستکاری های شما را آشکار خواهند نمود ، ای پیروان سامری مکتب . و به خدا قسم ، به خدا قسم ، به خدا قسم ، ما اصحاب پرچم های سیاه مشرقی هیچ چیز برای باطل تان باقی نخواهیم گذاشت ، و ما شما در برابر همگان رسوا خواهیم نمود

نماز واجب است و منفعت های آن فراوان اند. از منفعت های آن این است که به یاد آوری خالقی وجود دارد که باید او را بپرستی. و از منفعت های آن این است که تعظیم میکنی و سجده میکنی و به یاد می آوری که تفاوتی نمی‌کند که به کجا برسی ، تو [همچنان] پیشانی و سر را پایین می آوری ، و آن باعث می‌شود که غرور و خود بزرگ بینی ات را فراموش کنی. و از منفعت های آن این است که باعث می‌شود روح انسان ترفیع پیدا کند ، و آن باعث می‌شود که نفس او سبک شود و آرامش یابد. و تمام آن چیزی فوق‌العاده کوچک و ناچیز از منفعت های نماز است. اما تمام آن منافع فقط زمانی رخ میدهد که تو روح ات را و نفس ات را و حواس و ارگانهای [بدن ات ] را در بین دست‌های خدا حاضر کنی. با میل و عشق. و هنگامی که برای نماز بر میخیزی لبخند میزنی ، و مخصوصاً برای نماز صبح. زیرا معمولاً انسان در زمان نماز صبح بیدار می‌شود در حالیکه او کافی نخوابیده است ، او با سستی بیدار می‌شود و خسته و صورتش در هم کشیده ( با اخم ) است. و آن حرام است
منفعت نماز ، پاسخی از مولای مقدس امام احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی
برای دور بودن از من عذر خواهی‌ نکنید زیرا من هم انسانی‌ مانند شما هستم، اما شما باید برای دور بودن از خدا متعال عذر خواهی‌ کنید، من را حجابی بین خودتان و خدا متعال نکنید، زیرا راهی خطرناک را پیش خواهید رفت
گفته‌ای از مولای حقّ احمد الحسن (ع) رهبر پرچم‌های سیاه شرقی
بله ، از خدا ترس داشته باشید
از آنجا که ترس از خدا موهبتی است که بعد از آن موهبتی وجود ندارد
سخنی از حقیقت احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی

شما عزیزان من هستید ، و تمام شما محبوب من هستید
هیچ تفاوتی در بین یک انصار و یک انصار و انصار دیگری وجود ندارد ، مگر به ترس از خدا / تقوی
سخنی از مولای مقدس ، حقیقت احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی

خدا از رگ گردنتان به شما نزدیک تر است . هنگامی که راه می‌روید ، جز بر جای قدم حجت خدا قدم نگذارید ، باشد که جزو نجات یافتگان و برندگان باشید . کاری را انجام دهید که خدای یگانه ، بی شریک ، فرمان میدهد ، از طریق خلیفه اش
سخنی از مولای مقدس ، حقیقت احمد الحسن (ع) رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی

امام احمد الحسن (ع) فرمودند : من بعضی از مومنین را مورد خطاب قرار میدهم. مومنانی هستند که با یکی از مهدیین همراه هستند ، من به آنها امید دارم ، و آنها را در نفس خودشان نصیحت میکنم تا همان خطایی را که بعضی از افراد با مهدی دوم و مهدی سوم و من مرتکب شدند ، تکرار نکنند. آیا متوجه شدید انشاالله ؟ به کلام و اعمالتان با آنها (ع) دقت کنید. باشد که الله به شما پیروزی تمام خیر را دهد. فرزندانم آیا آن مفهوم بود؟ آیا کلام من واضح است؟ همانا من چیزی را میدانم که شما نمیدانید ، و تمام شکر و ستایش مخصوص الله ، پروردگار عالیمان است. و همانا الله می شنود و می بینید آنچه را که در قلبهاست و آنچه را که سینه ها پنهان میکنند

پیام امام احمد الحسن (ع) ، رهبر پرچم های مبارک سیاه مشرقی در پالتاک
تاریخ 23.8.2016 مصادف با 2 شهریور 1395

Salam, Des bannières pour tous les peuples. […]

Q- Le Mahdi dans le Coran.

Salam, Le Qoraychi. Q-27. Nous avons vu que[…]

M- Deux Messies.

Salam, Qoraych. M-14. Mahdi est Korèsh (Qora[…]